SKEYNDOR veido procedūroms ir produktams -20% nuolaida

Oda – svarbiausias mūsų organas dengiantis visą kūną. Veido odos negalime paslepti nei po rūbais nei po šaliais kaio kūno, todėl nenuostabu, kad po žiemos pajuntame odos papilkėjimą, išsausėjimą, o kartais net šerpetojimą bei sudirgimą.

Odoje viskas vyksta tam tikra tvarka ir sezoniškai. Amerikos genetikai nustatė, kad šaltuoju periodu – žiemą oda sensta 35% greičiau nei šiltuoju periodu. Tad po žiemos turime labiau rūpintis savo oda.

Juk mūsų grožis priklauso nuo subalansuotos mitybos, pilnaverčio maisto su vitaminais ir mineralinėmis medžiagomis, amino rūgštimis bei fermentais ir aišku išgerto vandens kiekio, kuris turėtų būti su mineralais ir chloro junginiais. Dažniausia klaida, kad pastebėjus tokią nusausėjusią odą – pradedama tepti riebiais kremais ar aliejais, kurie dar labiau apsunkina odą ir gali sukelti į alerginę reakciją.

Visą vasario mėnesį East Island SPA centruose Vilniuje ir Druskininkuose SKEYNDOR Power Hyaluronic ir SKEYNDOR Eternal veido procedūroms ir produktams -20% nuolaida.

skeyndor akcija

Rašyk
Skambink