Tolimieji Rytai dar niekada nebuvo taip arti. Pajuskite jų dvelksmą!

East Island SPA centruose Vilniuje ir Druskininkuose dirba specialistai atvykę iš tolimųjų Rytų kraštų, kurie pasiruošę atskleisti Jums tikrąsias rytų atsipalaidavimo paslaptis!

Išbandykite populiariausius masažus  dabar už specialią kainą!

 

eastisland pasiulymas tik kaina

Tailando masažas
Masažas paremtas nematomų energijos srovių, tekančių visame kūne, koncepcija. Jis pradedamas meditacine malda (puja), kuri padeda masažuotojui sutelkti savo galią ir perduoti ją per prisilietimą rankomis, alkūnėmis, dilbiais, keliais ir netgi pėdomis. Tailando masažas atliekamas ant čiužinio, nenaudojant aliejaus, jo metu klientas dėvi specialius laisvus, nevaržančius judesių rūbus. Toks masažas dar vadinamas “joga tinginiams”, kadangi jo metu atliekami sudėtingi stiprūs paspaudimai, raumenų ištempimai ir sąnarių atstatymai, išmankštinantys visą kūną. Atliekant Tailando masažą ramioje meditacinėje aplinkoje, kūnas pradeda atsiverti ir tampa lankstesniu, o sąmonė sugrįžta į ramaus budrumo būseną.

Kambodžos „Khmer“ viso kūno giliųjų audinių masažas

Šis masažas – tai ne tik būdas fizinėms kūno problemoms spręsti, bet ir dvasinei pusiausvyrai palaikyti bei grožiui puoselėti. Tai savotiška terapija, kuri atpalaiduoja visą organizmą, protą, pašalina stresą, subalansuoja jausmus, sustiprina imuninę sistemą, aktyvina visų organų sistemų, tarp jų – ir hormoninę, veiklą. Masažo metu naudojami įvairūs metodai, įsisavinti iš Rytų šalyse naudojamų masažų atlikimo technikų, derinant švelnesnius masažo judesius su stipresniais paspaudimais ir ištempimais.

Indiškas atpalaiduojantis masažas

Ajurvediniai masažai padės pajusti rytų kultūros dvasią, išvaduos nuo įtampos, suteiks malonios ramybės ir palaimos pojūtį Jūsų kūnui ir sielai! Tai unikalūs masažai kūnui, protui ir sąmonei harmonizuoti. Jie ne tik gerina bendrą savijautą, kelia darbingumą ir nuotaiką, bet ir grąžina gyvenimo džiaugsmą. Atliekant masažą, balansuojama žmogaus energinė sistema, teigiamai veikiama centrinė nervų sistema, taip pat imuninė, endokrininė, kvėpavimo, virškinamoji ir kt. sistemos. Ajurvedinės procedūros – tai nereikalingų emocijų, streso pasekmių bei blogų minčių išvalymas.

 

  • 60 min.
  • Tik € 39 € 50
Rašyk
Skambink