Lt En Ru

Erotiniai masažai

Tai dovana ne tik kūnui, bet ir sielai...

suskleisti išskleisti
 • Havajietiškas erotinis masažas 60 min. €55 išskleisti

  Havajietiškas masažas atliekamas ne tik plaštakomis, bet didžioji dalis masaže naudojamų paspaudimų ir ištempimų atliekami dilbiais. Tai iš ties nepakartojami pojūčiai!

 • Erotinis masažas 60 min. €55 išskleisti

  Tai lengvo relaksacinio masažo derinimas su erogeninių zonų masažu. Šis atpalaiduojančio stiliaus masažas mažina nuovargį, nuima stresą bei atstato dvasinę pusiausvyrą. Masažas atliekamas švelniais, bet tiksliais prisilietimais. Tai ypatinga dovana kūnui bei sielai, kurią siūlome tiek vyrams, tiek moterims.

 • Erotinis masažas „Keturios rankos“ 60 min. €92 išskleisti

  Tai išties nuostabi dovana kūnui ir sielai, šį masažą atlieka 2 masažistės, kurios profesionaliai, naudodamos relaksacinio ir erogeninių zonų masažų technikas, nuves Jus į palaimos ir pasitenkinimo būseną. Šis masažas pašalina įtampą, mažina stresą, pagerina savijautą ir kraujotaką.

 • Rytietiškas erotinis masažas 60 min. €55 išskleisti

  Pajuskite viliojantį Rytų egzotikos dvelksmą ir leiskite švelniems bei tiksliems masažo prisilietimams nukelti Jus į tolimą malonumų salą. Šis ypatingus pojūčius atgaivinantis masažas atliekamas derinant atpalaiduojančius lengvus judesius su intensyvesniais Tailando masažo elementais bei erogeninių zonų masažu. Po masažo jausitės atsipalaidavę, atgavę dvasinę pusiausvyra ir dar ilgai jausite tolimųjų Rytų prisilietimą.

 • Express erotinis masažas 30 min. €33 išskleisti

  Jei neturite daug laiko, o taip norisi patirti naujų egzotiškų pojūčių - Express erotinis masažas kaip tik Jums. Pasimėgaukite atpalaiduojančiais ir į malonumų salą nukeliančiais masažo judesiais...

Exotic masažo salonas

Didžioji g. 40/ Šv. Kazimiero g. 2, Vilnius

Darbo laikas:
I-V 11:00 - 22:00
VI-VII 12:00 - 22:00

Registracija
Tel. +370 (5) 212 55 99
Mob. tel. +370 (686) 99499

El.p. exotic@eastisland.lt

kaip nuvykti
Forum palace SPA centrasKonstitucijos pr. 26, Vilnius "FORUM PALACE"
East island druskininkai spa / masažas / grožio salonasVilniaus al. 13, Druskininkai
Vichy masažo salonasVichy vandens ir pramogų parkas Ozo g. 14C, Vilnius
Exotic masažo salonasDidžioji g. 40/ Šv. Kazimiero g. 2 Vilnius