Apie East Island SPA

Daugiau nei 13 metų sėkmingai savo veiklą vykdančio SPA tinklo „East Island“ koncepcija yra paremta Rytų išmintimi bei filosofija. SPA centras siekia nenutolti nuo to ir pasiūlyti savo klientams kuo platesnį ir išskirtinį rytietiškų paslaugų spektrą.

Niekas taip gerai neatskleis Jums rytietiškų masažų subtilybes, kaip pats tų šalių gyventojas, todėl tik pas mus rasite net keturias skirtingas masažų kultūras bei jų atstovus. Pas mus dirba masažo meistrai, atvykę iš Tailando, Kambodžos, Bali ir net iš kontrastingosios Indijos.

East Island SPA centruose Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Druskininkuose dirbantys užsienio specialistai leis pasijausti atvykus lyg į tikrąją rytų oazę bei atskleis Jums senovės Rytų relaksacijos paslaptis. Ypatingą dėmesį ne tik masažų kokybei, masažų meistrams bet ir autentiškam interjerui skirianti SPA centras neabejotinai paliks įspūdį kiekvienam apsilankiusiam.

Čia Jūs galėsite pasimėgauti tradiciniais ir rytų meistrų atliekamais masažais, egzotinėmis SPA procedūromis, SPA rinkiniais ir kosmetologinėmis procedūromis su SKEYNDOR kosmetika.

Skambinsite į SPA Centrą:

Vilniuje

Kaune

Klaipėdoje

Druskininkuose

Parašykite į SPA Centrą:

Vilniuje

Kaune

Klaipėdoje

Druskininkuose
Rašyk
Skambink