Kaunas SPA Centras

Rytų išmintimi bei filosofija paremta įmonės koncepcija siekia nenutolti nuo to ir pasiūlyti savo klientams kuo platesnį ir išskirtinį rytietiškų paslaugų spektrą. Tik pas mus rasite net keturių skirtingų kultūrų specialistus. 

Niekas taip gerai neatskleis Jums rytietiškų masažų subtilybių, kaip tos šalies masažo specialistas, todėl pas mus dirba masažo meistrai, atvykę iš Tailando, Kambodžos, Bali ir net iš kontrastingosios Indijos. Ši šalis – neabejotina Ajurvedinių masažų karalienė.

EAST ISLAND SPA KAUNE nustebins net ir daug kur keliavusius ar daug ką mačiusius. Čia Jūs galėsite pasimėgauti tradiciniais ir rytietiškais masažais, taip pat Ajurvediniais masažais, kuriuos atlieka vieninteliai Lietuvoje masažo meistrai iš Indijos, egzotinėmis SPA procedūromis, SPA rinkiniais dviems, atgaivinti bei palepinti odą prabangia SKEYNDOR kosmetika ar tiesiog atsipalaiduoti bei pailsėti aromatinėse žiedlapių voniose. SPA centre dirbantys užsienio specialistai atskleis Jums senovės Rytų relaksacijos paslaptis, o jauki autentiška aplinka bei kerinti muzika nukels Jus į tolimąją Rytų šalį, kurioje pasinersite į SPA malonumų pasaulį!

Skambinsite į SPA Centrą:

Vilniuje

Kaune

Klaipėdoje

Druskininkuose

Parašykite į SPA Centrą:

Vilniuje

Kaune

Klaipėdoje

Druskininkuose
Rašyk
Skambink