2018.12.04

Aromatherapy Associates dovanų rinkiniai – žiema 2018!

 Nauji Aromatherapy Associates dovanų rinkiniai „Pearls of Wisdom“ jau East Island SPA centruose! Rinkinius sudaro aromaterapiniai aliejai vonioms bei dušams, aromaterapiniai kūno geliai ir kremai.

 

Aromatherapy Associates aistringai atsidavusi kuriant natūralius eterinius aliejinio pagrindo produktus, nekenkiant kokybei, saugumui ir efektyvumui. Visi eteriniai aliejai yra išgauti naudojant natūralius metodus, vengiant cheminių pesticidų ir herbicidų.

Kodėl aromaterapija tokia efektyvi? 

Tikroji aromaterapija naudoja eterinius aliejus terapeutiniame lygmenyje. Emociniame lygyje eterinių aliejų aromatai turi dinaminį efektą. Kvapo pojūtis yra vienas primityviausių mūsų pojūčių ir yra susijęs su giliausiomis mūsų smegenų dalimis, kurios valdo mūsų esminius instinktus, prisiminimus ir emocijas.

Eteriniai aliejai veikia emociniu ir fiziniu lygmeniu tam, kad pagerintų žmogaus bendrą sveikatos ir gerovės būseną.

Eteriniai aliejai veikia fiziniame lygmenyje, nes jie pagaminti iš ypatingai mažų molekulių, kurios geba prasiskverbti į mūsų kraujotaką ir išspręsti daugelį problemų. Jie ypatingai naudojami SPA pramonėje, kad padėtų sumažinti raumenų skausmą  ir maudimą, pagerinti cirkuliaciją ir palengvinti sinusų užsikišimą. Odos priežiūros produktuose, įsiskverbiant į giliausius sluoksnius, eteriniai aliejai gali teigiamai paveikti odą, pavyzdžiui optimizuoti ląstelių atsinaujinimo procesą, pagerinti kraujo cirkuliaciją ir padėti išspręsti tokias problemas kaip aknė, egzema ir senstanti oda.

 

Skambinsite į SPA Centrą:

Vilniuje

Kaune

Druskininkuose
Rašyk
Skambink