2021.11.16

Aromatherapy Associates pelnė pergalę pasauliniuose SPA apdovanojimuose

Labai džiaugiamės galėdami pranešti, jog  Aromatherapy Associates kasmetiniuose World SPA Awards 2021 metais pelnė pirmą vietą geriausio aromaterapijos prekės ženklo kategorijoje! Tai yra itin didelis pripažinimas, kadangi laimėtojais tampa tik tie prekės ženklai, kurie pasižymi itin dideliu profesionalumu bei meistriškumu SPA ir sveikatingumo sektoriuje. Tai patvirtina Aromatherapy Associates lyderiavimą tarp aromaterapijos prekės ženklų ir leidžia mums sakyti, jog East Island SPA procedūrų metu dirba tik su aukščiausio lygio kosmetikos prekės ženklais SPA industrijoje.

Aromatherapy Associates produktų siekis – pasidalinti tikrąja eterinių aliejų galia bei neįtikėtinu jų terapiniu poveikiu. Šie produktai pripažinti rinkos lyderiais ir tapo fenomenu grožio pasaulyje. Meistriškai derinant ir maišant eterinius aliejus pasiektos įsimintinos naujovės odos priežiūros srityje. Rezultatas – graži, žėrinti ir sveika oda be šiurkščių cheminių medžiagų ir nereikalingų sintetinių priedų.

Aromatherapy Associates nuoširdžiai stengiasi pasiūlyti tokius odos priežiūros produktus, kurių sudėtyje esantys eteriniai aliejai sugrąžintų jūsų odai natūralų švytėjimą. Be to, kad aktyviai detoksikuoja jūsų odą ir pamaitina iki giliausių jos sluoksnių, šie eteriniai aliejai pasižymi rafinuotais aromatais, kurie gerina emocinę būseną. Norėdami pasiekti efektyviausių rezultatų pasilepinkite asmeniškai jums skirta veido procedūra ir pajuskite, kaip pagerėja jūsų odos būklė ir atsigauna dvasia.

Skambinsite į SPA Centrą:

Vilniuje

Kaune

Klaipėdoje

Druskininkuose

Parašykite į SPA Centrą:

Vilniuje

Kaune

Klaipėdoje

Druskininkuose
Rašyk
Skambink