2017.05.17

East Island SPA centras jau ir Kaune!

Duris atveria naujas East Island SPA centras Kaune. 

Naujasis East Island SPA centras  Kaune įsikūręs prekybos ir pramogų sostinėje AKROPOLIS, Karaliaus Mindaugo pr. 49

Net  300 kv. m. plotą užimančiame ir per tris aukštus išsidėsčiusiame naujajame East Island SPA centre Kaune kviesime Jus pasimėgauti Tailando, Kambodžos ir Indijos specialistų masažais, tradiciniais masažais, SPA procedūrų rinkiniais, atsipalaiduoti pieno ar žiedlapių voniose ir kubiluose, palepinti kūno ir veido odą prabangia kosmetika.

Pasinerkite naujų pojūčių pasaulį!

Rytų išmintimi bei filosofija paremta East Island SPA koncepcija siekia nenutolti nuo to ir pasiūlyti savo klientams ne tik per šimtą skirtingų masažo, kūno priežiūros bei kosmetologinių procedūrų, bet ir neužmirštamą atotrūkį į Rytų salos oazę.

Kiekvienas apsilankęs East Island SPA centre Kaune pasijus tarsi atvykęs į salą, kuri visų pima užburs savo autentiška aplinka, muzika ir kvapais. Vien įėjus akį patrauks įspūdingos skulptūros bei dekoraciojos atkeliavusios tiesiai iš Balio salos.
Atsižvelgiant į tai, kad East Island SPA centras Kaune įsikūręs pačioje prekybos ir pramogų sostinės AKROPOLIS širdyje, visų kambarių garso izoliacijai buvo skirtas ypatingas dėmesys, panaudotos naujausios ir geriausios  technologijos, tarp langų ir duryse įmontuotos specialios garso nepraleidžiančios medžiagos. Visa tai apsilankiusiam klientui leis visiškai atsipalaiduoti ir atitrūkti nuo kasdienybės.
Kviečiame Jus į egzotišką salą, viliojančią naujais įspūdžiais ir nepamirštamomis akimirkomis. Visiškai nesvarbu, kad negalite tam skirti daug laiko – Rytų SPA saloje East Island pakanka praleisti vos kelias valandas, kad dar ilgai jaustumėte tolimųjų Rytų prisilietimą.

ATIDARYMO PROGA VISOMS PASLAUGOMS -15% NUOLAIDA!

 

East Island SPA Kaune kontaktai:

Karaliaus Mindaugo pr. 49, Kaunas (PPC AKROPOLIS)
Mob. + 370 700 77 776

Tel. +370 (37) 248 888

kaunas@eastisland.lt
Darbo laikas:

I-VII 10:00 – 21:00

Oficialaus atidarymo akimirkas įamžino fotografas V. Alesius

Skambinsite į SPA Centrą:

Vilniuje

Kaune

Druskininkuose
Rašyk
Skambink