2020.11.25

Didžiausias SPA tinklas Lietuvoje ir Amberton Hotel Klaipėda sutarė dėl bendradarbiavimo

„East Island SPA yra daugiausiai skirtingų rytų masažo kultūrų atstovaujantis ir didžiausias dienos SPA tinklas Lietuvoje, tai mus paverčia išties unikaliais. Pagrindinis sėkmės variklis – noras suteikti klientams išskirtines, kokybiškas SPA patirtis ir tikrą rytietišką pojūtį“, – teigia Audronė Metelionienė, East Island SPA valdybos pirmininkė.

East Island SPA centrai veikia Vilniuje, Kaune ir Druskininkuose jau 15 metų. Per šį laikotarpį sukaupta įvairiapusiška patirtis – pradedant nuo paslaugų, kurios kuriamos įsigilinus į realius šiuolaikinio žmogaus poreikius ir baigiant verslo modeliu. „Atsiranda užtikrintas supratimas, tvirtos žinios, kaip sklandžiai turi veikti visi procesai. Tai sudaro galimybes siekti didesnių tikslų ateityje. Prieš trejus metus drąsiai žengėme į Kauną, dabar intensyviai dirbame ruošdamiesi atidaryti naują SPA Klaipėdoje, viešbutyje Amberton“, – ateities planais dalijasi A.Metelionienė.

„Amberton“ viešbučių grupė – vienas didžiausių lietuviško kapitalo viešbučių tinklas Lietuvoje. Trys 4 žvaigždučių viešbučiai įsikūrė pagrindiniuose Lietuvos miestuose – Vilniuje, Klaipėdoje ir Kaune, apartamentų tipo viešbutis – Palangos pajūrio kurorte ir naujasis 5 žvaigždučių Miego SPA – Druskininkuose.

SPA malonumai klaipėdiečiams ir miesto svečiams

Jau nuo kitų metų vasario mėnesio klaipėdiečiai bei viešbučio svečiai turės galimybę mėgautis poilsiu Amberton Klaipėda viešbutyje įsikūrusiame didžiausiame Klaipėdoje SPA centre, kurio plotas per 500 kv.m. Masažo, masažinių vonių, turkiškos ir Himalajų pirčių paslaugomis vienu metu galės naudoti 20–30 lankytojų. East Island SPA puikiai įsikomponuos į Amberton Klaipėda viešbučio koncepciją – miestas mieste: prie gausybės dabartinių teikiamų paslaugų viešbučio svečiams, bus galima pasiūlyti ir išskirtines sveikatinimo paslaugas.  „Sveikatinimo paslaugos – didžiulis privalumas viešbučio svečiams, tačiau tai ir dienos centras, todėl didžiulį dėmesį skirsime kasdieniniam miesto gyventojų sveikatinimui“, – akcentuoja pirmininkė.

Viešbučio svečiai turiningai praleis laiką

Audronė Metelionienė kalbėdama apie ateities plėtrą, džiaugiasi dėl ilgalaikio bendradarbiavimo su viešbučiu „Amberton“ Klaipėdoje: „Tai leis suteikti klientams dar daugiau paslaugų – ne tik pasimėgauti SPA malonumais, bet ir apsigyventi viename iš didžiausių bei patraukliausių viešbučių Lietuvoje ir pasinaudoti šiame viešbutyje esančiomis įvairiomis paslaugomis. Nuo apsilankymo gerai pažįstamuose restoranuose iki saulės palydėjimo nuo Sky21 terasos stogo“.

„Amberton Hotel group“ generalinis direktorius Tadas Matjošaitis yra įsitikinęs sėkmingu bendradarbiavimu su East Island SPA „Tai dar labiau praplės mūsų paslaugų amplitudę, siūlysime SPA paketus su apgyvendinimu, ko Klaipėdoje iki šiol nebuvo ir labai trūko“.

T. Matjošaitis atvirauja, kad jau seniai svarstė apie SPA zonos įrengimą, nes sveikatinimo paslaugų labai trūko viešbučio svečiams: „Nutarėme šį darbą patikėti profesionalams, kurie ne vienerius metus dirba šioje srityje ir turi didžiulę patirtį.“

Direktorius pastebi, kad viešbutyje apsigyvena ne tik miesto svečiai, bet ir aplinką norintys pakeisti klaipėdiečiai, todėl siūlymas kartu teikti ne tik apgyvendinimo, bet ir SPA paslaugas, klientams dar labiau padės atsipalaiduoti ir pasikrovus energijos grįžti prie kasdieninių darbų. Ypatinga komplekso lokacija ir pastatų aukštis, apsigyvenantiems viešbutyje ar laiką leidžiantiems restoranuose suteikia kiek romantizuotą, tačiau jokiame kitame Lietuvos didmiestyje neįmanomą privalumą – vaizdą į jūrą.

 

Daugiau paskaityti galite čia.

 

 

Skambinsite į SPA Centrą:

Vilniuje

Kaune

Klaipėdoje

Druskininkuose

Parašykite į SPA Centrą:

Vilniuje

Kaune

Klaipėdoje

Druskininkuose
Rašyk
Skambink