2019.12.20

East Island SPA tinklas pirmasis integruoja virtualią realybę į SPA veiklą

Šiandiena virtualios realybės technologija yra vis dažniau integruojama į įvairias veiklos sritis ir tampa svarbiu įrankiu kasdienėje veikloje. Tačiau Lietuvoje dar mažai kalbama apie sveikatinimo sritis kartu su virtualios realybės įrenginiu. East Island SPA tinklas pasiryžo pirmasis Lietuvoje integruoti virtualios realybės technologiją į SPA paslaugas ir taip žmonėms suteikti galimybę patirti ne tik daugiau malonių įspūdžių, bet taip pat gauti VR teikiamą naudą.

„Dėl intensyvėjančio gyvenimo ritmo Lietuvoje vis dažniau yra varstomos SPA durys, o pasirinktų masažų trukmės vis ilgėja. Todėl ilgai svarstėme ir ieškojome būdų, kurie padėtų SPA lankytojams atsipalaiduoti greičiau ir efektyviau. Taip ir kilo idėja integruoti virtualios realybės technologiją į SPA paslaugas.

VR yra plačiai naudojama sveikatinimo srityse, baimių, psichologinių traumų gydyme, todėl neabejojame virtualios realybės efektyvumu. Įvairūs moksliniai tyrimai patvirtinta, kad tai tikrai padeda sumažinti stresą, greičiau atsipalaiduoti, išvalyti nereikalingas mintis. Pavyzdžiui, mėgavimasis paplūdomio vaizdais virtualioje realybėje gali sukelti tokias pačias emocijas, kaip ir realiame gyvenime. Tiesa, prieš pristatydami šią paslaugą, išbandėme ją su grupe žmonių, kurie patvirtino, kad naudodamiesi prieš masažą virtualios realybės paslauga, masažo metu jie jautėsi labiau atsipalaidavę. Todėl nebereikia leisti papildomų pinigų ilgesniems masažams, užtenka trumpos VR terapijos prieš būsimą SPA paslaugą. Todėl džiaugiamės, kad pristatydami šią inovatyvią SPA naujieną Lietuvoje leidžiame žmonėms išbandyti ne tik papildomą atsipalaidavimo priemonę, bet taip pat ir sutaupyti“, – pasakoja East Island SPA centro komunikacijos vadovė Gintarė Saulė.

„Nors iš esmės virtuali realybė Lietuvoje nėra naujiena, tačiau norėdami tai įtraukti į SPA veiklą susidūrėme ne tik su sunkumais ieškant tinkamiausio VR įrengio rinkoje, bet ir su kuriozinėmis situacijomis įvežant šiuos įrenginius į Lietuvą. Turėjome problemų su procedūromis muitinėje, mat iki šiol niekas nieko panašaus nebuvo įvežęs į Lietuvą, todėl buvo ilgai ieškomas tinkamas kodas produktui.

Nors rinkoje yra pakankamai platus VR įrenginių pasirinkimas, tačiau tokie virtualios realybės akiniai, į kuriuos įdedamas mobilus telefonas, dėl savo ribotų techninių galimybių, bei nepatogaus naudojimo mums buvo netinkas. Šį virtualio realybės įrenginį, kurį naudojame atlikdami SPA paslaugas, Europoje turime pirmieji. Tai specialiai SPA industrijai kurtas įrenginys, o remdamiesi Japonijoje, Ausatralijoje bei JAV veikiančių SPA centrų bei naudojančių šį VR įrenginį patirtimi neabejojome dėl jo tinkamumo.

Šiame VR įrenginyje yra įdiegtą 12 skirtingų lokacijų su 360 laipsnių vaizdu, atpalaiduojanti muzika, bei dvi profesionalų sukurtos meditacinės programos, leidžiančios individualiai ir netrukdomai atlikti nuo 5 iki 20 min. trukmės meditacines programas. Turėjome atkreipti dėmesį į VR įrenginio patogumą, todėl dideliu privalumu laikome tai, kad VR akiniai ir ausinės yra veikiami bevieliu ryšiu, todėl nėra reikalingi papildomi jungties laidai“, – teigia G. Saulė.

 

Skambinsite į SPA Centrą:

Vilniuje

Kaune

Klaipėdoje

Druskininkuose

Parašykite į SPA Centrą:

Vilniuje

Kaune

Klaipėdoje

Druskininkuose
Rašyk
Skambink