2020.07.13

East Island SPA tinklas prisideda prie tvarios aplinkos kūrimo

East Island SPA tinklas šių metų pradžioje savo veiklos planuose numatė skirti daugiau dėmesio prisidedant prie tvaresnės aplinkos kūrimo ir taip kurti mums visiems draugiškesę aplinką.

Pirmieji žingsniai buvo žengti dar metų pradžioje. Nuo kovo mėnesio visuose East Island SPA centruose Vilniuje, Kaune ir Druskininkuose atsidaro daugkartinio naudojimo šlepetės, kurios buvo taip ilgai lauktos dažniausiai besilankančių klientų. Vis dažniau išgirsdavome klientų pastebėjimus apie vienkartinių tapkių bereikalingą naudojimą ir žalą gamtai. Nuo šiol klientas gali pats pasirinkti, kuriomis šlepetėmis apsilankymo metu jis nori naudotis – vienkartinėmis ar daugartinėmis. Svarbu pabrėžti, kad daugartinio naudojimo šlepetės po kiekvieno kliento yra kruopščiai dezinfekuojamos.

Kita kryptis, kuria bus siekiama prisidėti prie mažesnės žalos gamtai, popieriaus vartojimo mažinimas. Per metus pagaminame reklaminės ir kitos SPA veiklai  būtinos popierinės medžiagos iš daugiau nei 300 kg popieriaus. Tai įvertinę jau dabar vietoj įprastų popierinių klientų anketų įdiegėme elektorines klientų anketas, kurias klientai pildo naudodamiesi SPA centruose esančiomis plančetėmis.

Taip pat skatinsime klientus atkreipti dėmesį ir į popierinių meniu naudojimą ir vietoj to priminsime, kad visas mūsų paslaugas, kainas galima rasti internetiniame puslapyje.

 

Skambinsite į SPA Centrą:

Vilniuje

Kaune

Klaipėdoje

Druskininkuose

Parašykite į SPA Centrą:

Vilniuje

Kaune

Klaipėdoje

Druskininkuose
Rašyk
Skambink