Produktai

East Island SPA centruose Vilniuje, Kaune ir Druskininkuose galite įsigyti SKEYNDOR ir Aromatherapy Associates produktų.

Aromatherapy Associates

„Aromatherapy Associates" produktų siekis - pasidalinti tikrąja eterinių aliejų galia bei neįtikėtinu jų terapiniu poveikiu. Šie produktai pripažinti rinkos lyderiais ir tapo fenomenu grožio pasaulyje. Meistriškai derinant ir maišant eterinius aliejus pasiektos įsimintinos naujovės odos priežiūros srityje. Rezultatas - graži, žėrinti ir sveika oda be šiurkščių cheminių medžiagų ir nereikalingų sintetinių priedų.„Aromatherapy Associates“ nuoširdžiai stengiasi pasiūlyti tokius odos priežiūros produktus, kurių sudėtyje esantys eteriniai aliejai sugrąžintų jūsų odai natūralų švytėjimą. Be to, kad aktyviai detoksikuoja jūsų odą ir pamaitina iki giliausių jos sluoksnių, šie eteriniai aliejai pasižymi rafinuotais aromatais, kurie gerina emocinę būseną. Norėdami pasiekti efektyviausių rezultatų pasilepinkite asmeniškai jums skirta veido procedūra ir pajuskite, kaip pagerėja jūsų odos būklė ir atsigauna dvasia.

Skaityti plačiau
Skeyndor

Moksliniai tyrimai, naujausios veikliosios sudedamosios dalys ir naujoviška gaminių sudėtis - štai kas sudaro „Skeyndor" produktų pagrindą. „Skeyndor" siekia matomų, tikrų rezultatų, tinkamų šiuolaikinėms reikliausioms klientėms ir klientams. Yra atlikti visų „Skeyndor" produktų dermatologiniai tyrimai, taip pat atliekami plataus vartojimo veiksmingumo tyrimai.East Island SPA centruose rasite skirtingų „Skeyndor" linijų, iš kurių galėsite išsirinkti tikamiausią savo veidui. Asortimente rasite nuo senėjimo apsaugančių produktų, regeneruojančių odą, alternatyvų medicininės estetikos priemonėms, stipriausius antioksidantus, moksliškai pagrįstas hidroterapines termines priemones jautriai odai, jaunai, riebiai ir bręstančiai odai skirtų produktų, saulės linijos kosmetiką, vyrams skirtą „Skeyndor" liniją bei daugelį kitų produktų.

Skaityti plačiau

Skambinsite į SPA Centrą:

Vilniuje

Kaune

Klaipėdoje

Druskininkuose

Parašykite į SPA Centrą:

Vilniuje

Kaune

Klaipėdoje

Druskininkuose
Rašyk
Skambink