Aromatherapy Associates

„Aromatherapy Associates” produktų siekis – pasidalinti tikrąja eterinių aliejų galia bei neįtikėtinu jų terapiniu poveikiu. Šie produktai pripažinti rinkos lyderiais ir tapo fenomenu grožio pasaulyje. Meistriškai derinant ir maišant eterinius aliejus pasiektos įsimintinos naujovės odos priežiūros srityje. Rezultatas – graži, žėrinti ir sveika oda be šiurkščių cheminių medžiagų ir nereikalingų sintetinių priedų.

„Aromatherapy Associates“ nuoširdžiai stengiasi pasiūlyti tokius odos priežiūros produktus, kurių sudėtyje esantys eteriniai aliejai sugrąžintų jūsų odai natūralų švytėjimą. Be to, kad aktyviai detoksikuoja jūsų odą ir pamaitina iki giliausių jos sluoksnių, šie eteriniai aliejai pasižymi rafinuotais aromatais, kurie gerina emocinę būseną. Norėdami pasiekti efektyviausių rezultatų pasilepinkite asmeniškai jums skirta veido procedūra ir pajuskite, kaip pagerėja jūsų odos būklė ir atsigauna dvasia.

De-stress

Neramūs protai ir išsekę raumenys nuraminami ir vėl suderinami su „De-Stress Collection“ ypač aktyviu eterinių aliejų mišiniu. Pasinerkite į geriausių „Frankincense“ savybes, palengvinančias savybes, ir šiek tiek atitraukite nuo kasdienio chaoso, kad vėl galėtumėte sutelkti dėmesį.

Skaityti plačiau
Forest Therapy

Pasinerkite į rūpestingą ir gydomą patirtį, kurią sukuria rankų darbo amžinai žaliuojančių eterinių aliejų mišinys. Miško terapijos kolekcija nagrinėja šiuolaikinių kasdienių agresorių poveikį, pasiekdama galingus gamtos kvapus, leisdama mums visiems pradėti kasdienius ritualus, kurie pagerina mūsų savijautą, susiejant juos su nuostabia gamta.

Skaityti plačiau

Skambinsite į SPA Centrą:

Vilniuje

Kaune

Klaipėdoje

Druskininkuose

Parašykite į SPA Centrą:

Vilniuje

Kaune

Klaipėdoje

Druskininkuose
Rašyk
Skambink