De-stress

Neramūs protai ir išsekę raumenys nuraminami ir vėl suderinami su „De-Stress Collection“ ypač aktyviu eterinių aliejų mišiniu. Pasinerkite į geriausių „Frankincense“ savybes, palengvinančias savybes, ir šiek tiek atitraukite nuo kasdienio chaoso, kad vėl galėtumėte sutelkti dėmesį.

De-stress body oil/ Stresą malšinantis kūno aliejus

Tinka visiems, kurie ieško kuo numalšinti raumenų ir sąnarių skausmą prieš ir po treniruočių. Nauda: veikia kaip priešuždegiminis preparatas, žinomas savo efektyviu poveikiu gydant įbrėžimus, aktyvina cirkuliaciją sustingusiuose raumenyse, šildantis raumenis ir sustingusius sąnarius, mažina raumenų skausmus.

56.00
De-Stress Frankincense grynas eterinis aliejus 10 ml

Tegul Frankincense eterinio aliejaus galia sutelkia ir išvalo jūsų mintis. Šis grynas eterinis aliejus padės išsivalyti, pakelkite nuotaiką ir palengvinkite kvėpavimą. Užlašinkite kelis lašus aliejaus ant audinio ir tris kartus giliai įkvėpkite. Arba įlašinkit 2–3 lašus ant „Aromatherapy Associates Home Fragrancer“ ir atsipalaiduokite ramiai. Aktyvus ingridientas – frakincensas, kuris padeda nuo nerimo ir traumų. Skatina […]

34.00
De-Stress kūno prausiklis 200 ml

„De-stress Body Wash“ yra nepaprastai natūralus kūno prausiklis, kuris išvalys odą be jokio odos sudirginimo. Išvalykite protą ir palengvinkite pavargusių raumenų skausmą naudodami šį nuostabų kūno prausiklį, kuriame yra pagrindinės ramunėlių, frankincenso ir rozmarinų natos. Naudokite po dušu, norėdami pasimėgauti SPA namuose, arba įpilkite didelį kiekį į vonią. 

34.00
De-Stress Mind vonios ir dušo aliejus 55 ml

Atitraukite savo mintis nuo kasdienių rūpesčių intensyviai koncentruotais aromaterapiniais aliejais, esančiais  „De-Stress Mind“ vonios ir dušo aliejuose. 100% natūralioje kompozicijoje yra raminantis frankinsenso, petitgreinų ir kilniosios blezdingūnės mišinys. Kvėpuokite ir miegokite lengviau. Prieš naudodamiesi šilta vonia ar dušu, įmasažuokite aliejų. Dar didesnės aromaterapijos naudos gausite rankas pridėdami prie veido ir 3 kartus giliai įkvėpdami.

57.00
De-Stress raumenų gelis 150 ml

Geriausiai parduodamas „De-Stress“ raumenų gelis pirmiausia atvėsina užsidegusius raumenis, prieš suteikdamas gilią, jaukią šilumą. Juodieji pipirai ir šildantis imbieras yra puikus priešnuodis intensyvioms treniruotėms, sunkioms darbo dienoms ar sunkioms kojoms skrydžio metu, paliekant raumenis atsipalaidavusius. Du kartus per parą masažuokite gelį tiesiai ant skaudančių raumenų ir sąnarių. Naudokite prieš treniruotę ar po jos, kad paskatintumėte […]

34.00
De-Stress raumenų vonios ir dušo aliejus 55 ml

Gydomosios gydomųjų rozmarinų, šildančio imbiero ir gaivinamųjų juodųjų pipirų savybės yra ypač gerai sumaišytos, kad palengvintų pavargusias galūnes. Prieš naudodamiesi šilta vonia ar dušu, įmasažuokite aliejų. Dar didesnės aromaterapijos naudos gausite rankas pridėdami prie veido ir 3 kartus giliai įkvėpdami.

57.00
De-Stress Roller ball 10 ml

Atitraukite savo mintis nuo kasdienės įtampos bet kurią akimirką, naudodami intensyviai koncentruotus aromaterapinius aliejus, esančius „De-Stress Mind Roller Ball“. 100% natūralioje kompozicijoje yra raminantis laukinių Maroko ramunėlių ir frankincenso mišinys. Patirkite aromaterapinę galią naudodami aliejų tiesiai ant pulso vietų. Tai yra puikus palydovas ilgose kelionėse

20.00

Skambinsite į SPA Centrą:

Vilniuje

Kaune

Klaipėdoje

Druskininkuose

Parašykite į SPA Centrą:

Vilniuje

Kaune

Klaipėdoje

Druskininkuose
Rašyk
Skambink