Inner strength

Inner strength body oil/ Vidinės stiprybės suteikiantis kūno aliejus

Skirta tiems, kurie patiria asmeninius išgyvenimus. Pakylėja, padeda sukoncentruoti mintis ir nuraminti protą, suteikia fizinės stiprybės, atpalaiduoja ir ramina, mažina traumas, balansuoja emocijas, sustiprina emociškai ir suteikia komforto jausmą.

56.00
Inner Strength roller ball 10 ml

Itin koncentruotas, natūralių, nerimą raminančių kvapiųjų šalavijų eterinių aliejų mišinys, nuotaiką pakeliantis kardamonas ir emocijas balansuojantis geraniumas veikia bet kur ir bet kada, kad padidintų pozityvumą.

20.00
Inner Strength vonios ir dušo aliejus 55 ml

Šis vonios ir dušo aliejus buvo sukurtas tam, kad padėtų susitvarkyti su gyvenimo akimirkomis. Šis „susitvarkymo mechanizmas buteliuke“ yra rankomis sumaišytas nerimą raminantis kvapusis šalavijas, sandalmedis ir gryniausias geraniumas, kad būtų subalansuotos išsklaidytos emocijos.  Prieš įlipdami į šiltą vonią ar dušą, įsimasažuokite aliejaus lašus. Rankas pridėkite prie veido ir 3 kartus giliai įkvėpkite.

57.00
Inner Strength žvakė

Pasikvieskite vidinę ramybę į savo aplinką. Ši kardamono ir frankincenso eterinių aliejų žvakė sukuria pakylėjančią aromatinę atmosferą bet kuriame kambaryje. Žvakės degimo laikas – 40 valandų.

47.00

Skambinsite į SPA Centrą:

Vilniuje

Kaune

Klaipėdoje

Druskininkuose

Parašykite į SPA Centrą:

Vilniuje

Kaune

Klaipėdoje

Druskininkuose
Rašyk
Skambink