Skeyndor

Moksliniai tyrimai, naujausios veikliosios sudedamosios dalys ir naujoviška gaminių sudėtis – štai kas sudaro „Skeyndor” produktų pagrindą. „Skeyndor” siekia matomų, tikrų rezultatų, tinkamų šiuolaikinėms reikliausioms klientėms ir klientams. Yra atlikti visų „Skeyndor” produktų dermatologiniai tyrimai, taip pat atliekami plataus vartojimo veiksmingumo tyrimai.

East Island SPA centruose rasite skirtingų „Skeyndor” linijų, iš kurių galėsite išsirinkti tikamiausią savo veidui. Asortimente rasite nuo senėjimo apsaugančių produktų, regeneruojančių odą, alternatyvų medicininės estetikos priemonėms, stipriausius antioksidantus, moksliškai pagrįstas hidroterapines termines priemones jautriai odai, jaunai, riebiai ir bręstančiai odai skirtų produktų, saulės linijos kosmetiką, vyrams skirtą „Skeyndor” liniją bei daugelį kitų produktų.

SKEYNDOR Aquatherm linijos produktai

Moksliškai pagrįstos jautrios odos priežiūros priemonės su terminiu vandeniu. Jautrios odos priežiūros priemonės Aquatherm reguliuoja epidermio ląstelių medžiagų apykaitą ir atkuria natūralią odos apsaugos nuo kenksmingo aplinkos poveikio funkciją, kuri neleidžia rastis paraudimui, pabrinkimui ir šerpetojimui. Visų šios serijos odos priežiūros priemonių sudėtyje yra Sali-de-Bearne (Prancuzijoje) trykštančio terminio šaltinio vandens, kuriame yra daug druskų ir daugiau kaip 25 mikroelementai.

Skaityti plačiau
SKEYNDOR Body Sculpt linijos produktai

Pažangios technologijos, kovojančios su celiulitu ir besikaupiančiais skysčiais. Linijos sukurtos remiantis naujai atrastomis, efektyviai celiulito ir skysčių kaupimąsi sprendžiančiomis aktyviomis substancijomis.

Skaityti plačiau
SKEYNDOR Clear Balance linijos produktai

Profesionaliai naudoti skirtos reguliuojamosios odos priežiūros priemonės Clear Balance šalina tris pagrindines odos užterštumą lemiančias priežastis: odos riebalų liaukų veiklos sutrikimą, epidermio raginio sluoksnio storėjimą ir neatsparumą infekcijoms.  

Skaityti plačiau
SKEYNDOR Corrective linijos produktai

Veiksminga estetinių medicinos procedūrų alternatyva. Brandžios odos priežiūros priemonės Corrective šalina gilumines raukšles, atkuria odos stangrumą ir grąžina jaunatvišką veido išvaizdą. Šių priemonių sudėtyje yra 9 veikliosios medžiagos, tarp jų - peptidai, kurių poveikis panašus į botokso  angių nuodai ir hialurono rūgšties užpildas.

Skaityti plačiau
SKEYNDOR Dermapeel Pro linijos produktai

Naujos kartos kosmeceutinis šveitimas, akimirksniu pašalinantis odos netobulumus. Dermapeel pro linijos produktai sukurti naudojant daugiasluoksnę nuosekliąją technologiją ir derinant 5 šveitimo technikas. Ją atliekant naudojamos didelės koncentracijos rūgštys, pašalinančios išorinio odos sluoksnio apnašas, kad oda taptų ideali.

Skaityti plačiau
SKEYNDOR Essential linijos produktai

Odos priežiūros priemonės Essential valo, drėkina ir tonizuoja odą. Jos skirtos prižiūrėti odai, turinčiai smulkių trūkumų, kuriuos būtina pašalinti iš karto, kai tik jie pasireiškia.

Skaityti plačiau
SKEYNDOR Eternal linijos produktai

Tai pirmosios odos priežiūros priemonės, kuriose yra augalinės kilmės kamieninių ląstelių, užtikrinančių ilgalaikį odą nuo senėjimo saugantį poveikį. Šios priemonės spartina kamieninių epidermio ląstelių dalijimąsi ir skatina gyvybiškai svarbios odą sudarančios medžiagos sintezę - taip padeda atkurti su amžiumi sumažėjusį odos putlumą lemiantį tankį.

Skaityti plačiau
SKEYNDOR Global Lift linijos produktai

Įkvėpta naujausių odą nuo senėjimo saugančių priemonių ir jo požymius šalinančių gydomųjų procedūrų kompanija SKEYNDOR sukūrė visiškai naujas iš vidaus odos ląsteles veikiančias stangrinamąsias priemones, leidžiančias naujai pažvelgti į kosmetinį odos stangrinimą. Naujosios odos priežiūros priemonės ypač veiksmingai kovoja su jos senėjimo požymiais, spartindamos sulėtėjusią ląstelių medžiagų apykaitą. Ypatinga technologija ProGEN-in, kurią sukūrė kompanija SKEYNDOR, mažina odos senėjimo požymius. Ši naujoviška odos apsauos nuo senėjimo strategija padeda atkurti dailų veido ovalą ir sumažinti odai senstant padidėjusį pagurklį.

Skaityti plačiau
SKEYNDOR Men linijos produktai vyrams

SKEYNDOR Men linija sukurta ir pritaikyta specialiai vyrų odai, siekiant dviejų tikslų - išlaikyti reikiamą odos balansą kaip svarbiausią sveikos odos faktorių ir koreguoti dažniausiai pasitaikančias bet kokio amžiaus problemas

Skaityti plačiau
SKEYNDOR MyMASK kaukės

Kaukės - veido priežiūros priemonės, kurios valo, šviesina ir drėkina odą. Idealiai tinka norint tapti jūsų odos priežiūros rutinos dalimi neprarandant brangaus laiko. Pajuskite gamtą ant savo odos su MyMask žemės kaukių kolekcija.

Skaityti plačiau
SKEYNDOR Power C+ linijos produktai

Šios malonios naudoti odos priežiūros priemonės saugo odą nuo kenksmingo laisvųjų radikalų poveikio ir skatina ląstelių atsinaujinimą. Daro odą švelnią bei gaivią ir gerina jos būklę. Sudėtyje esanti veiklioji medžiaga Nikkol VC-IP, ypač gerai absorbuojamas vitaminas C spartinga ląstelių medžiagų apykaitą, o granatų ekstraktas pasižymi plataus spektro antioksidaciniu poveikiu.

Skaityti plačiau
SKEYNDOR Power Hyaluronic linijos produktai

Hialurono rūgštis + Akvaporinų aktivatorius. Power Hialuronic  linijos priemonės pagerina odos hidrodinamines funkcijas dėl skirtingo dydžio hialurono rūgšties molekulių ir akvaporinų aktivatorių. Subalansuojamas optimalus odos drėkinimas.

Skaityti plačiau
SKEYNDOR Power Oxygen

Apsaugo jūsų odą nuo aplinkos taršos ir aprūpina ją reikiamu deguonimi. SKEYNDOR Power Oxygen linija - odai, gyvenančiai miesto aplinkoje.

Skaityti plačiau
SKEYNDOR Power Retinol linijos produktai

Odos priežiūros priemonės Power Retinol - tai retinoidų ir panašiai kaip jie veikiančių medžiagų, skirtų profesionaliai naudojamai kosmetikai ir estetinei medicinai, nuodugnaus mokslinio tyrimo rezultatas. Jų paskirtis - atjauninti natūraliai arba dėl saulės poveikio (foto-senėjimo) susenusią odą.

Skaityti plačiau
SKEYNDOR Sun Care

SKEYNDOR Sun Care linija - odos priežiūros priemonės, kurios apsaugo nuo saulės poveikio arba padeda odai atgauti gyvybingumą po saulės vonių.

Skaityti plačiau
SKEYNDOR Timeless Prodigy linijos produktai

Multigeninio, laipsni6ko poveikio visa apimančių ir itin aktyviai senėjimą stabdančių priemonių linija. Šios priemonės bandžią odą palaipsniui paverčia vidutinio amžiaus arba jauna oda ir sulėtina jaunos arba vidutinio amžiaus odos virsmą brandžia. Multigeninė technologija ryžtingai kovoja su odos senėjimo ženklais. Kiekvieno gaminio sudėtyje yra 25 išskirtinės, moksliškai atrinktos didelės koncentracijos veikliosios medžiagos, siejančios tris ląstelių atjauninimo strategijas: tai ląstelių GENEZĘ aktyvinančios, ląstelių KOKYBĘ gerinančios ir ląstelių FUNKCIONALUMĄ striprinančios medžiagos, specialiai skirtos kiekvienai amžiaus grupei ir audinių degeneracijos būklei. Aktyvūs ingridientai: 5 augimo faktoriai, 50 milijonų Damasko rožės kamieninių ląstelių, baltieji triufeliai.

Skaityti plačiau
SKEYNDOR Uniqcure ampulės

Nauja individualizuotos odos priežiūros era jums jau pasiekiama. Nauji koncentratai, būtini jūsų kasdieniam grožio ritualui. UNIQCURE koncentratai sustiprina jūsų įprastų produktų naudą grožiui su daugiau nei 35 veikliosiomis medžiagomis, specialiai atrinktomis ir optimizuotomis naudojant SKEYNDOR technologiją, kad jūsų oda pasiektų nepaprastų rezultatų.

Skaityti plačiau

Skambinsite į SPA Centrą:

Vilniuje

Kaune

Klaipėdoje

Druskininkuose

Parašykite į SPA Centrą:

Vilniuje

Kaune

Klaipėdoje

Druskininkuose
Rašyk
Skambink