SKEYNDOR Body Sculpt linijos produktai

Pažangios technologijos, kovojančios su celiulitu ir besikaupiančiais skysčiais. Linijos sukurtos remiantis naujai atrastomis, efektyviai celiulito ir skysčių kaupimąsi sprendžiančiomis aktyviomis substancijomis.

Skeyndor Body Sculpt Drėkinantis kremas kūnui 250ml

Skeyndor Drėkinantis kremas kūnui su ypač aktyviaisiais drėkinančiais ingredientais skirtas apsaugoti sausą ir labai sausą odą. Priemonės sudėtyje yra ksilitolio ir natūralių ekstraktų ypač drėkinančių kūno odą, stiprinančių jos apsauginį barjerą bei atkuriančių natūralų odos drėgmės balansą.

39.00
Skeyndor Body Sculpt Kremas sunkiai įveikiamam celiulitui 200 ml

Skeyndor Kremas sunkiai įveikiamam celiulitui gražina odą, kuri dėl menko riebalų skaidymosi atrodo, kaip apelsino žievelė. Sudėtyje yra aviečių ketonų – priešingai veikiančių molekulių, stimuliuojančių poodinių riebalų šalinimą. Pagrindinės sudedamosios dalys: 2 % kofeino ir jo darinių, 1 % karnitino, glaucinas, aviečių ketonai.

63.00
Skeyndor Body Sculpt Šaldantis ir skysčius šalinantis gelis 250ml

Skeyndor Šaldantis ir skysčius šalinantis gelis mažina apimtis, sunkumą kojose, keliuose. Gelis yra ledinio gaivumo ir tonizuojantis. Aktyvūs ingredientai: Hardangerjøkulen ledynų tirpsmo vanduo (Norvegija), mėlynųjų lotosų žiedai, raudonieji dumbliai (Palmaria palmata).

46.00
Skeyndor Body Sculpt Skysčių apytaką gerinantis anticeliulitinis kremas 200 ml

Skeyndor Skysčių apytaką gerinantis anticeliulitinis kremas mažina vandens kaupimąsi, pagerina paburkusios odos išvaizdą, stangrina jos kontūrus. Priemonė su žaliosios kavos ir matės žolės ekstraktais, papildomai nepridėta kofeino. Pagrindinės sudedamosios dalys: žaliosios kavos ekstraktas, matės ekstraktas, rykštenių ekstraktas.

59.00
Skeyndor Slim Drone Remodeliuojantis gelis-kremas 150 ml

Skeyndor Slim Drone Body Remodelling Gel-Cream Remodeliuojantis gelis-kremas – naudojant naujausią patentuotą kosmetinę technologiją Cosmetic Drones ® pagamintas kūno gelis-kremas padės suformuoti kūno linijas, tonizuos ir sumažins apelsino žievelės efektą. Tikslesnį tiesioginį linijų formavimo efektą užtikrina dviejų papildomų anticeliulitinio ir tonizuojančio komponentų derinys. Nerekuomenduojama naudoti nėščiosioms ir maitinančios moterims, bei jautriems kofeinui. Veikliosios medžiagos: Stangrinamasis dronas […]

53.00

Skambinsite į SPA Centrą:

Vilniuje

Kaune

Klaipėdoje

Druskininkuose

Parašykite į SPA Centrą:

Vilniuje

Kaune

Klaipėdoje

Druskininkuose
Rašyk
Skambink