SKEYNDOR Corrective linijos produktai

Veiksminga estetinių medicinos procedūrų alternatyva. Brandžios odos priežiūros priemonės Corrective šalina gilumines raukšles, atkuria odos stangrumą ir grąžina jaunatvišką veido išvaizdą. Šių priemonių sudėtyje yra 9 veikliosios medžiagos, tarp jų – peptidai, kurių poveikis panašus į botokso  angių nuodai ir hialurono rūgšties užpildas.

GREITAI IR EFEKTYVIAI RAUKŠLES UŽPILDANTIS KREMAS

Kremas skirtas gilių ir mimikos raukšlelių mažinimui. Jo sudėtyje panaudotos septynios veiksmingos veikliosios medžiagos, tarp kurių yra vidaus audinius stangrinančios medžiagos, nervų inhibitorius, stangrinamieji odos peptidai bei medžiagos užpildančios odos nelygumus.

89.50
IŠ KARTO VEIKIANTIS LŪPŲ KONTŪRŲ UŽPILDAS

Kremas skirtas gilioms ir mimikos raukšlelėms apie lūpas mažinti. Jo sudėtyje panaudotos septynios įrodyto veiksmingumo veikliosios medžiagos, tarp kurių yra medžiagų užpildančių odos nelygumus, nervų inhibitorius ir stangrinamieji priešsinapsiniai ir posinapsiniai odos peptidai.

40.50
MIMIKOS RAUKŠLELIŲ SERUMAS

Serumas skirtas gilių ir mimikos raukšlelių mažinimui. Jo sudėtyje panaudotos septynios veiksmingos veikliosios medžiagos, tarp kurių yra medžiagų užpildančių odos nelygumus, nervų inhibitorius ir stangrinamieji priešsinapsiniai ir posinapsiniai odos peptidai.

76.50
PRIEMONĖ MIMIKOS RAUKŠLELĖMS APIE AKIS MAŽINTI

Kremas skirtas gilioms ir mimikos raukšlelėms apie akis mažinti. Jo sudėtyje panaudotos septynios įrodyto veiksmingumo veikliosios medžiagos, tarp kurių yra medžiagų užpildančių odos nelygumus, nervų inhibitorius ir stangrinamieji priešsinapsiniai ir posinapsiniai odos peptidai.

54.00

Skambinsite į SPA Centrą:

Vilniuje

Kaune

Druskininkuose
Rašyk
Skambink