SKEYNDOR Corrective

GREITAI IR EFEKTYVIAI RAUKŠLES UŽPILDANTIS KREMAS

Kremas skirtas gilių ir mimikos raukšlelių mažinimui. Jo sudėtyje panaudotos septynios veiksmingos veikliosios medžiagos, tarp kurių yra vidaus audinius stangrinančios medžiagos, nervų inhibitorius, stangrinamieji odos peptidai bei medžiagos užpildančios odos nelygumus.

89.50
IŠ KARTO VEIKIANTIS LŪPŲ KONTŪRŲ UŽPILDAS

Kremas skirtas gilioms ir mimikos raukšlelėms apie lūpas mažinti. Jo sudėtyje panaudotos septynios įrodyto veiksmingumo veikliosios medžiagos, tarp kurių yra medžiagų užpildančių odos nelygumus, nervų inhibitorius ir stangrinamieji priešsinapsiniai ir posinapsiniai odos peptidai.

40.50
MIMIKOS RAUKŠLELIŲ SERUMAS

Serumas skirtas gilių ir mimikos raukšlelių mažinimui. Jo sudėtyje panaudotos septynios veiksmingos veikliosios medžiagos, tarp kurių yra medžiagų užpildančių odos nelygumus, nervų inhibitorius ir stangrinamieji priešsinapsiniai ir posinapsiniai odos peptidai.

76.50
PRIEMONĖ MIMIKOS RAUKŠLELĖMS APIE AKIS MAŽINTI

Kremas skirtas gilioms ir mimikos raukšlelėms apie akis mažinti. Jo sudėtyje panaudotos septynios įrodyto veiksmingumo veikliosios medžiagos, tarp kurių yra medžiagų užpildančių odos nelygumus, nervų inhibitorius ir stangrinamieji priešsinapsiniai ir posinapsiniai odos peptidai.

54.00

Skambinsite į SPA Centrą:

Vilniuje

Kaune

Druskininkuose
Rašyk
Skambink