SKEYNDOR Essential linijos produktai

Odos priežiūros priemonės Essential valo, drėkina ir tonizuoja odą. Jos skirtos prižiūrėti odai, turinčiai smulkių trūkumų, kuriuos būtina pašalinti iš karto, kai tik jie pasireiškia.

DRĖKINAMASIS KREMAS SU AMINO RŪGŠTIMIS

Šio kremo sudėtyje esančios amino rūgštys siejamos su medžiagomis, turinčiomis būdingų drėkinamųjų ir pH reguliuojančių savybių. Oda drėkinama optimaliai. Kremas skirtas tiek sausai, tiek normaliai odai. Naudojimas: nuvalę odą, lengvai patepkite ir švelniai įmasažuokite. Jeigu norite, po to tepkite makiažą. Pagrindinės sudedamosios dalys: amino rūgščių kompleksai ir drėkikliai.

23.00
DRĖKINAMOJI IR VALOMOJI EMULSIJA SU RAMUNĖLĖMIS

Valomasis makiažo pienelis su ramunėlių ekstraktu. Ypač tinka sausai odai minkštinti ir saugoti. Turi veiksmingų drėkinamųjų savybių. Naudojimas: lengvai užtepkite pirštų galiukais, palikite kelioms sekundėms ir nuvalykite vatos tamponėliu. Naudokite ryte ir vakare.

27.00
KREMINĖ DRĖKINANTI KAUKĖ

Kaukė su moliu ir ramunėlių ekstraktu. Ji skatina epidermio pokyčius ir drėkina odą. Skirta normaliai ir sausai odai.Naudojimas: gausiai tepkite ant veido ir kaklo, palikite 15–30 min. ir nuvalykite tonizuojamąja priemone su ramunėlėmis sudrėkinta kempinėle.

26.00
MAITINAMASIS KVIEČIŲ GEMALŲ ALIEJAUS KREMAS SAUSAI ODAI

Kremas dėl jame esančio kviečių gemalų aliejaus veiksmingai maitina odą. Jame gausu vitaminų, ypač vitamino E, taip pat sudėtyje yra obuolių sėklų ekstrakto, kuriame gausu fitostimuliatorių, ląstelių medžiagų, stabdančių senėjimą. Kremas skirtas sausai odai. Naudojimas: nuvalę odą, švelniai įmasažuokite į odą, o kremo perteklių nuvalykite popierine servetėle.

24.00
MAITINAMOJI EMULSIJA RIEBIAI IR MIŠRIAI ODAI

Drėkinamasis pagrindas turi būti naudojamas rytais arba prieš tepant makiažą. Patartina naudoti riebiai ir mišriai odai. Naudojimas: nuvalę odą, lengvai patepkite ir švelniai įmasažuokite. Jeigu norite, po to tepkite makiažą. Pagrindinės sudedamosios dalys: drėkikliai.

23.00
RAMUNĖLIŲ TONIZUOJAMOJI PRIEMONĖ

Tonizuojamoji priemonė, kuria baigiama sausos odos valymo procedūra. Ji tonizuoja, ramina ir minkština odą. Naudojimas: nuvalę odą emulsija ir makiažo valikliu su ramunėlėmis, apipurkškite veidą ir kaklą. Palikite kelioms sekundėms ir sausa servetėle įtapšnokite į odą.

23.00
ŠVELNUS ŠVEITIKLIS

Masažinis šveitiklis, kuriuo nuo odos paviršiaus pašalinamos negyvos ląstelės ir skatinami biocheminiai pokyčiai epidermyje. Skirtas visiems odos tipams. Naudojimas: užtepkite plonu sluoksniu ir palikite kelioms minutėms. Pašalinkite likučius nuvalydami odą tonizuojamąja priemone sudrėkintu vatos tamponėliu. Naudokite du ar tris kartus per savaitę.

19.00
TONIZUOJAMOJI ODOS PRIEMONĖ SU HAMAMELIAIS

Tonizuojamoji priemonė su veiksminga hamamelių ekstrakto, turinčio švelnių sutraukiamųjų savybių, koncentracija. Ypač patartina naudoti baigiant tiek mišrios, tiek riebios odos valymo procedūrą. Naudojimas: nuvalę odą valomąja makiažo emulsija su agurkų ekstraktu, apipurkškite veidą ir kaklą. Palikite kelioms sekundėms ir sausa servetėle įtapšnokite į odą.

26.00
VALOMOJI EMULSIJA SU AGURKŲ EKSTRAKTU

Skysta valomoji makiažo emulsija su specialiais emulsikliais, kuriais nuo odos nuvalomi per dieną susikaupę riebalai. Skirta riebiai ir mišriai odai. Naudojimas: lengvai užtepkite pirštų galiukais, palikite kelioms sekundėms ir nuvalykite vatos tamponėliu. Naudokite ryte ir vakare.

27.00

Skambinsite į SPA Centrą:

Vilniuje

Kaune

Klaipėdoje

Druskininkuose

Parašykite į SPA Centrą:

Vilniuje

Kaune

Klaipėdoje

Druskininkuose
Rašyk
Skambink