SKEYNDOR Power Retinol linijos produktai

Odos priežiūros priemonės Power Retinol – tai retinoidų ir panašiai kaip jie veikiančių medžiagų, skirtų profesionaliai naudojamai kosmetikai ir estetinei medicinai, nuodugnaus mokslinio tyrimo rezultatas. Jų paskirtis – atjauninti natūraliai arba dėl saulės poveikio (foto-senėjimo) susenusią odą.

Power retinol intensyviai atkuriamoji emulsija 50 ml

Tai intensyvi atkuriamoji emulsija su grynu retinoliu kovojantis su veido odos senėjimu. Emulsija skirta normaliai, sausai veido odai. Būnant saulėje – būtina naudoti kremą su SPF faktoriumi.

64.00
Power retinol intensyvus atkuriamasis kremas 50 ml

Tai intensyvus atkuriamasis kremas su grynu retinoliu kovojantis su veido odos senėjimu. Kremas skirtas normaliai, sausai veido odai. Būnant saulėje – būtina naudoti kremą su SPF faktoriumi.

64.00
Power Retinol intensyvus atkuriamasis kremas-serumas 30 ml

Odos priežiūros priemonės Power Retinol – tai retinoidų ir panašiai kaip jie veikiančių medžiagų, skirtų profesionaliai naudojamai kosmetikai ir estetinei medicinai, nuodugnaus mokslinio tyrimo rezultatas. Jų paskirtis – atjauninti natūraliai arba dėl saulės poveikio (fotosenėjimo) susenusią odą. Poveikis: • atjaunina odą, šviesina pigmentines dėmes; • šviesą atspindintys pigmentai iškarto suteikia puikų efektą; • nenaudoti daugiau […]

73.00

Skambinsite į SPA Centrą:

Vilniuje

Kaune

Klaipėdoje

Druskininkuose

Parašykite į SPA Centrą:

Vilniuje

Kaune

Klaipėdoje

Druskininkuose
Rašyk
Skambink