SKEYNDOR Uniqcure ampulės

Nauja individualizuotos odos priežiūros era jums jau pasiekiama. Nauji koncentratai, būtini jūsų kasdieniam grožio ritualui. UNIQCURE koncentratai sustiprina jūsų įprastų produktų naudą grožiui su daugiau nei 35 veikliosiomis medžiagomis, specialiai atrinktomis ir optimizuotomis naudojant SKEYNDOR technologiją, kad jūsų oda pasiektų nepaprastų rezultatų.

Skeyndor Uniqcure Atkuriamasis koncentratas 7x2ml

Odą gelbstintis koncentratas su raminančiu efektu. Mažina odos hipersensityvumą bei nuolatinį odos sudirgimą blokuojant sudirgimą keliančius mediatorius. Ypač jautriai, dirgliai odai turinčiai atopinio dermatito ar kuperozės simptomus. Tinka naudoti po lazerio, pylingo ir kitų aktyvių procedūrų.   Prieš naudojant ampulę suplakti, koncentratą įlašinti į delną ir pirštais paskirstyti ant veido, kaklo bei dekolte. Atlikti energizuojančius […]

29.00
Skeyndor Uniqcure Intesyviai drėkinantis koncentratas (7x2ml)

Nuolatinis intensyvus drėkinimas. Tiesiogiai papildo odą drėgme terminiu vandeniu ir acetylglucosaminu, hialiurono rūgšties prekursorium. Tinka sausai ir dehidratuotai odai. Prieš naudojant ampulę suplakti, koncentratą įlašinti į delną ir pirštais paskirstyti ant veido, kaklo bei dekolte. Atlikti energizuojančius masažinius judesius. Koncentratui susigėrus galima užtepti rekomeduojamą kremą.

29.00
Skeyndor Uniqcure Koncentratas nuo pigmentinių dėmių 7x2ml

Odos spalvą koreguojantis koncentratas. Slopina melanino gamybą ir paskirstymą. Stabdo senėjimo pigmento gamybą. Odai turinčiai vidutinio intensyvumo pigmentines dėmes, tamsiai ir pageltusiai odai. Atkuria porcelianinės odos įvaizdį.   Prieš naudojant ampulę suplakti, koncentratą įlašinti į delną ir pirštais paskirstyti ant veido, kaklo bei dekolte. Atlikti energizuojančius masažinius judesius. Koncentratui susigėrus galima užtepti rekomeduojamą kremą.

36.00
Skeyndor Uniqcure matiškumo suteikiantis ir poras valantis koncentratas (7x2ml)

Valo ir uždaro išsiplėtusias poras, suteikia tolygią odos spalvą. Reguliuoja sebumo gamybą, todėl oda tampa matinė ir neblizga. Palaiko ir subalansuoja odai naudingą mikroflorą. Puikiai tinka odai su išsiplėtusiomis poromis ir nemaloniu blizgesiu. Pagrindinės sudedamosios medžiagos: lęšių ekstraktas, mirtų ekstraktas, vitaminas B6, hamamelių vanduo, mikroflorą reguliuojanti medžiaga.  

36.00
Skeyndor Uniqcure naktinis atkuriamasis koncentratas (7x2ml)

Skirta odai atkurti per naktį. Bioaktyvūs mikropeptidai, kurie stiprina jungiamąjį epidermio ir dermos audinį ir gerina kolageno skaidulų bei kitų struktūrinių odos elementų kokybę. Skatina detoksikaciją ir odos atkūrimą per naktį. Puikiai tinka pažeistai ir (arba) senėjimo požymių turinčiai odai. Pagrindinės sudedamosios medžiagos: 3ECM atkuriantys peptidai, triptofanas ir šilkmedžių ekstraktas.

39.00
Skeyndor Uniqcure prieš raukšlinis koncentratas 7x2ml

Intensyvus prieš raukšlinis koncentratas. Įkvėptas estetinės medicinos. Sinerginis trijų stiprių ingredientų poveikis turintis momentinį bei ilgai išliekantį poveikį. Odai turinčiai raukšlių kaktoje ir apie akis bei mimikos raukšlių. Tinka intensyviai priežiūrai ar kaip alternatyva botokso injekcijoms. Prieš naudojant ampulę suplakti, koncentratą įlašinti į delną ir pirštais paskirstyti ant veido, kaklo bei dekolte. Atlikti energizuojančius masažinius […]

39.00
Skeyndor Uniqcure Skaistinamasis koncentratas 7x2ml

Antioksidacinis koncentratas su 10% stabilizuoto vitamino C derivatu. Ypač stiprus antioksidantas. Intensyvus odos švytėjimas. Papilkėjusiai, pavargusiai, švelniai pigmentuotai ar senstančiai odai. Odai turinčiai vidutinio intensyvumo pigmentines dėmes, tamsiai ir pageltusiai odai. Prieš naudojant ampulę suplakti, koncentratą įlašinti į delną ir pirštais paskirstyti ant veido, kaklo bei dekolte. Atlikti energizuojančius masažinius judesius. Koncentratui susigėrus galima užtepti […]

36.00
Skeyndor Uniqcure Stangrinamasis koncentratas 7x2ml

Akimirksniu odą patempiantis koncentratas. Stiprus stangrinamasis poveikis.Akimirksniu gražina odą. Glembančiai odai su nuovargio žymėmis. Padeda sukurti vientisą ir ilgai išliekantį makiažą.   Prieš naudojant ampulę suplakti, koncentratą įlašinti į delną ir pirštais paskirstyti ant veido, kaklo bei dekolte. Atlikti energizuojančius masažinius judesius. Koncentratui susigėrus galima užtepti rekomeduojamą kremą.

39.00
Skeyndor Uniqcure Užpildantis koncentratas 7x2ml

Užpildantis koncentratas atkuriantis veido kontūrus. Stimuliuoja, užpildo ir atjaunina odą iš vidaus. Atkuria odos putlumą bei veido kontūrus. Plonai ar glembančiai odai. Mažina vertikalias raukšles ant veido ir kaklo. Prieš naudojant ampulę suplakti, koncentratą įlašinti į delną ir pirštais paskirstyti ant veido, kaklo bei dekolte. Atlikti energizuojančius masažinius judesius. Koncentratui susigėrus galima užtepti rekomeduojamą kremą.

39.00

Skambinsite į SPA Centrą:

Vilniuje

Kaune

Klaipėdoje

Druskininkuose

Parašykite į SPA Centrą:

Vilniuje

Kaune

Klaipėdoje

Druskininkuose
Rašyk
Skambink