Plaukų priežiūra
Plaukai – ne tik grožis ir sveikata, bet ir svarbi įvaizdžio dalis. Juk norime būti ne tik gražūs, bet ir stilingi, pabrėžti savo individualumą. Gražūs, prižiūrėti ir tvarkingai sušukuoti plaukai visuomet patraukia aplinkinių dėmesį. Ideali plaukų priežiūra tai ne tik taisyklingas plaukų plovimas, tam, kad jie būtų švarūs, gražūs, purūs ir blizgantys. Tai ir procedūrų pritaikymas bei produktų parinkimas pagal esamą plaukų ir galvos odos būklę. Visa tai padės įgyvendinti mūsų salono specialistai. Džiaukitės gražiais ir prižiūrėtais plaukais!

Manikiūro, pedikiūro paslaugos (Druskininkai)
Svarbu kiekvienam laiku ir tinkamai pasirūpinti pastebimomis kūno vietomis: rankomis ir kojomis. Prižiūrėtos, išpuoselėtos rankos ir nepriekaištingos pėdos – tai tarsi vizitinė kortelė, kuri atskleidžia žmogaus invidualumą ir spindesį.

Antakių ir blakstienų priežiūra
Kiekvienam svarbu turėti gražius antakius ir blakstienas, nes jie pabrėžia akių formą ir gali pakeisti bendrą veido išvaizdą. Antakiai ir blakstienos dažomos siekiant maksimaliai pabrėžti jų natūralumą ir išraiškingumą. Mūsų meistrai šiai procedūrai skiria ypač didelį dėmesį, nes nuo spalvos parinkimo priklauso labai daug. Patikėkit antakių, blakstienų korekciją, bei dažymą mūsų meistrams ir Jūs tikrai liksite patenkinti rezultatu.

Skambinsite į SPA Centrą:

Vilniuje

Kaune

Druskininkuose
Rašyk
Skambink