Juk mes gerai atrodome tada, kai gerai jaučiamės, o gerai jaučiamės tada, kai gerai atrodome!

Kosmetologinės procedūros - greičiausias kelias atgauti išsvajotą veido spalvą ir išmokti teisingai prižiūrėti veido odą, naudojant būtent Jums parinktą kosmetiką. SPA centruose dirbančios profesionalios kosmetologės patars, kokia kosmetika ir kokia procedūra labiausiai tiks būtent Jums.

Leiskite mūsų specialistams atskleisti Jūsų grožį.

Veido valymas

Veido valymas  yra profilaktinė ir higieninė procedūra, kurią atliks profesionalios kosmetologės East Island SPA centruose.

Pašalinti iš organizmo tai, kas nereikalinga, sveika kūnui, o valyti veido odą yra neabejotinai naudinga grožiui. Kaip tai atlikti? Veido valymo metodų yra daug. Svarbiausia – išsirinkti jums tinkamiausią.

Jauninamosios veido procedūros

Jauninamosios veido procedūros leis atgaivinti Jūsų odą ir suteikti jai švytėjimo, skaistumo ir jaunystės!

East Island SPA centruose dirbančios kosmetologės padės išsirinkti Jūsų odos problemą išsprendžiančią tinkamiausią veido procedūrą.

Nepageidaujamų plaukelių šalinimas nuo odos paviršiaus bei noras turėti švelnią ir spindinčią odą – tampa šiuolaikinės moters kasdienybe. Mūsų SPA centro kosmetologės gali prisidėti prie Jūsų odos puoselėjimo ritualų. Įvairių kūno vietų depiliacijos Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos SPA centruose (Druskininkų SPA centre šios procedūros neatliekamos) yra atliekamos vašku arba cukrumi. Depiliuojant vašku yra iš karto pašalinama daug plaukelių. Norint, kad depiliacija vašku būtų kuo efektyvesnė, ją rekomenduojama atlikti grožio salone. Namuose sudėtinga vašką pašildyti iki reikiamos temperatūros, tad galite nepašalinti visų plaukelių ar dar blogiau – nudeginti odą. Depiliacija cukrumi yra beveik analogiška depiliacijai vašku. Skirtumas tik toks, kad vietoje vaško naudojama sutirštėjusi cukraus masė, kuria oda tolygiai padengiama. Depiliuojant cukrumi, išvengiama plaukelių įaugimo, be to, masė pašildoma tik iki kūno temperatūros, todėl nekyla rizikos nusideginti. Kaip ir depiliuojant vašku, plaukai turi būti kuo ilgesni. Po depiliacijos cukrumi oda tampa švelni ir glotni bei išlieka nuo 2 iki 4 savaičių.

Jei nežinote, koks būdas yra Jums tinkamesnis - mūsų kosmetologės padės Jums apsispręsti.

Antakių ir blakstienų priežiūra

Antakių ir blakstienų priežiūra - kiekvienos moters grožio rutina. Kiekvienam svarbu turėti gražius antakius ir blakstienas, nes jie pabrėžia akių formą ir gali pakeisti bendrą veido išvaizdą.

Antakiai ir blakstienos dažomos siekiant maksimaliai pabrėžti jų natūralumą ir išraiškingumą. Mūsų meistrai šiai procedūrai skiria ypač didelį dėmesį, nes nuo spalvos parinkimo priklauso labai daug. Patikėkit antakių, blakstienų korekciją, bei dažymą mūsų meistrams ir Jūs tikrai liksite patenkinti rezultatu.

Skambinsite į SPA Centrą:

Vilniuje

Kaune

Klaipėdoje

Druskininkuose

Parašykite į SPA Centrą:

Vilniuje

Kaune

Klaipėdoje

Druskininkuose
Rašyk
Skambink