Masažas kaip geros savijautos ir sveikatingumo šaltinis buvo žinomas dar gilioje senovėje. Jau tada žmogaus rankų prisilietimas laikytas turinčiu didelės galios paveikti viso organizmo būseną. Šiandien tikrai žinoma, kad profesionaliai ir efektyviai atliktas masažas atpalaiduoja ir nuramina, suteikia jėgų ir padeda pasijusti geriau. Papildomai panaudojus tam tikras natūralias priemones, tokias kaip medus ar šokoladas, kvapiąsias aromaterapines medžiagas, vaistažoles, akmenis ar bambukus, pasiekiamas dar stipresnis ir gilesnis poveikis. Leiskite sau atsipalaiduoti bei užsimiršti ir mėgaukitės maloniais masažais

Tailando meistrų masažai
Tailando masažo terapija apjungia sudėtingą rytietiško masažo techniką su dvasine masažuotojo patirtimi ir jo galia perduoti savo rankose sutelktą teigiamą energiją klientui. Niekas taip gerai neatskleis Jums rytietiškų masažų subtilybių, kaip pats tų šalių gyventojas, todėl pas mus dirba masažo meistrai, atvykę iš Tailando. Jie pasiruošę atskleisti Jums senovės Rytų relaksacijos paslaptis ir išvaduoti Jus nuo įtampos, suteikdami malonios ramybės ir palaimos pojūtį Jūsų kūnui ir sielai!

Kambodžos meistrų masažai
Norintiems atsikratyti streso, įtampos ir pasisemti jėgų siūlome Rytų šalių dvasinės pusiausvyros ir ilgaamžiškumo paslaptimis alsuojančius masažus. Procedūras atlieka nuoširdūs, šilti ir paslaugūs masažo specialistai atvykę iš Kambodžos, kur jie išmoko akupresūros masažo technikų. Tai ypatinga technika, kai spaudžiami tam tikri kūno taškai. Šis masažas kilęs iš senovinio kinų masažo ir yra labai panašus į Tailando masažą. Masažo metu kiekvienas raumuo išjudinimas, todėl žmogus po seanso jaučiasi itin gerai.

Indijos meistrų masažai
Ajurvediniai masažai padės pajusti rytų kultūros dvasią, išvaduos nuo įtampos, suteiks malonios ramybės Jūsų kūnui ir sielai! Tai unikalūs masažai kūnui, protui ir sąmonei harmonizuoti. Jie ne tik gerina bendrą savijautą, šalina toksinus, atjaunina ląsteles, kelia darbingumą ir nuotaiką, bet ir grąžina gyvenimo džiaugsmą. Siūlome net keletą ajurvedinių masažo rūšių. Juos atliekant, taikomos įvairios metodikos - klasikinė, taškinė ir kitos. Atliekant masažą, balansuojama žmogaus energinė sistema, teigiamai veikiama centrinė nervų sistema, taip pat imuninė, endokrininė, kvėpavimo, virškinamoji ir kitos sistemos. Ajurvedinės procedūros – tai nereikalingų emocijų, streso pasekmių bei blogų minčių išvalymas.

Tradiciniai masažai
Masažas ramina bei padeda atsipalaiduoti. Po sunkios darbo dienos švelnus rankų prisilietimas pašalina stresą, įtampą ir išvaduoja nuo blogų minčių. Šiltų rankų prisilietimas, glostymo technika ir tam tikrų taškų spustelėjimai stebuklingai veikia visą mūsų organizmą. Masažo pagalba galima patobulinti kūno formas, nuraminti skausmus, pašalinti nuovargį. Kiekvienas masažo būdas turi po nedidelę paslaptį, todėl kiekvieno poveikis skiriasi. Papildomai panaudojus tam tikras natūralias priemones, tokias kaip medus ar šokoladas, kvapiąsias aromaterapines medžiagas, akmenis ar bambukus, pasiekiamas dar stipresnis ir gilesnis poveikis.

Skambinsite į SPA Centrą:

Vilniuje

Kaune

Druskininkuose
Rašyk
Skambink