Masažas kaip geros savijautos ir sveikatingumo šaltinis buvo žinomas dar gilioje senovėje. Jau tada žmogaus rankų prisilietimas laikytas turinčiu didelės galios paveikti viso organizmo būseną.

Šiandien tikrai žinoma, kad profesionaliai ir efektyviai atliktas masažas atpalaiduoja ir nuramina, suteikia jėgų ir padeda pasijusti geriau. Masažas gali išspręsti daugybę problemų. Jis šalina raumenų, sąnarių, galvos skausmus, gerina kraujotaką ir virškinimą, šalina kojų patinimą, koreguoja laikyseną, šalina miego sutrikimus.

East Island SPA centruose galite rinktis iš Kambodžos, Balio, Indijos, Tailando bei kitų masažų.

Kambodžos meistrų masažai
Norintiems atsikratyti streso, įtampos ir pasisemti jėgų siūlome Rytų šalių dvasinės pusiausvyros ir ilgaamžiškumo paslaptimis alsuojančius masažus.Procedūras atlieka nuoširdūs, šilti ir paslaugūs masažo specialistai atvykę iš Kambodžos, kur jie išmoko akupresūros masažo technikų. Tai ypatinga technika, kai spaudžiami tam tikri kūno taškai. Šis masažas kilęs iš senovinio kinų masažo ir yra labai panašus į Tailando masažą. Masažo metu kiekvienas raumuo išjudinimas, todėl žmogus po seanso jaučiasi itin gerai.

Balio meistrų masažai

Balio meistrų masažai - tai iš tolimosios Bali salos atvykusių specialistų atliekami masažai, kurie pasižymi tiek stipriais, tiek silpnais masažo judesiais. Masažo metu siekiama atpalaiduoti įsitempusius raumenis ir kartu numalšinti jų keliamą skausmą.

Indijos meistrų masažai

Indijos meistrų masažai plačiai yra žinomi kaip ajurvediniai masažai. Jie padės pajusti rytų kultūros dvasią, išvaduos nuo įtampos, suteiks malonios ramybės Jūsų kūnui ir sielai! Tai unikalūs masažai kūnui, protui ir sąmonei harmonizuoti. Jie ne tik gerina bendrą savijautą, šalina toksinus, atjaunina ląsteles, kelia darbingumą ir nuotaiką, bet ir grąžina gyvenimo džiaugsmą.

Siūlome net keletą ajurvedinių masažo rūšių. Juos atliekant, taikomos įvairios metodikos - klasikinė, taškinė ir kitos. Atliekant masažą, balansuojama žmogaus energinė sistema, teigiamai veikiama centrinė nervų sistema, taip pat imuninė, endokrininė, kvėpavimo, virškinamoji ir kitos sistemos.

Ajurvedinės procedūros – tai nereikalingų emocijų, streso pasekmių bei blogų minčių išvalymas.

Tailando meistrų masažai

Tailando meistrų masažai leis iš arčiau pažvelgti į Tailando masažo kultūrą. Šie masažai apjungia sudėtingą rytietiško masažo techniką kartu su dvasine masažuotojo patirtimi ir jo galia perduoti savo rankose sutelktą teigiamą energiją klientui.

Niekas taip gerai neatskleis Jums rytietiškų masažų subtilybių, kaip pats tų šalių gyventojas. Todėl pas mus dirba masažo meistrai, atvykę iš Tailando. Jie pasiruošę atskleisti Jums senovės Rytų relaksacijos paslaptis ir išvaduoti Jus nuo įtampos. Suteiks malonios ramybės ir palaimos pojūtį Jūsų kūnui ir sielai. Tailando meistrų masažai pasižymi ypatinga masažų įvairove. Čia Jūs galėsite išbandyti pasyviąja joga vadinamąjį tradicinį Tailando masažą, refleksologiją bei Tailando žolelių masažą. Tai pagrindinės Tailando masažų kultūros vizitinės kortelės.

Kiti masažai

Tai - įvairūs masažai, kurie patenkins skirtingus poreikius. Norintiems atsipalaiduoti po sunkios darbo dienos itin tinka švelnus atpalaiduojantis masažas. Siekiantiems atpalaiduoti įsitempusius raumenis - galime pasiūlyti stimuliuojantį, giliųjų audinių arba sportinį masažą.

Šiltų rankų prisilietimas, glostymo technika ir tam tikrų taškų spustelėjimai stebuklingai veikia visą mūsų organizmą. Masažo pagalba galima patobulinti kūno formas, nuraminti skausmus, pašalinti nuovargį. Kiekvienas masažo būdas turi po nedidelę paslaptį, todėl kiekvieno poveikis skiriasi.

Masažų abonementai

Masažų abonementai – puikus sprendimas tiems, kurie į masažus eina reguliariai!

Mėgaukitės skirtingais masažais už nepaprastai patrauklią kainą. Įsigydami masažų abonementą, suteikiate sau galimybę ne tik išmėginti daugiau nei 20 skirtingų masažų, bet galite dalintis masažų abonementu ir SPA malonumais su visa šeima ar draugais.

Rinkitės, mėgaukitės, susipažinkite su skirtingomis masažo kultūromis, skirtingomis technikomis ir pojūčiais!

Skambinsite į SPA Centrą:

Vilniuje

Kaune

Klaipėdoje

Druskininkuose

Parašykite į SPA Centrą:

Vilniuje

Kaune

Klaipėdoje

Druskininkuose
Rašyk
Skambink