Leiskitės į šią stebuklingą kelionę, kuri kupina netikėtų pojūčių, kad galėtumėte pasinerti ne tik į malonumų, bet ir į ramybės jūrą. SPA rinkiniai ir procedūros leis palepinti bei pasirūpinti savimi ar savo artimaisiais!

Čia dirbančių rytų specialistų atliekamos SPA procedūros remiasi senovės Rytų geros savijautos kūrimo tradicijomis. Jose susipina rūpestingas žmogaus prisilietimas, meistriška masažo technika bei natūralūs SPA produktai. Siūlome pasimėgauti įvairiomis tradicinėmis bei egzotinėmis SPA procedūromis, kaip hamamas, kurias iki šiol buvo galima išbandyti tik svečiuojantis tolimosiose Rytų šalyse. Be įvairiausių kūno šveitimų, kūno kaukių, įvyniojimų, parafino aplikacijų taip pat galėsite rinktis iš įvairiausių SPA rinkinių vienam ar dviems. SPA rinkiniai skirti norintiems atsipalaiduoti ir pasimėgauti SPA ritualais ilgiau bei pasimėgauti skirtingomis SPA procedūromis vienu metu. Taip pat tai yra puiki proga praleisti daugiau laiko kartu su sau brangiu žmogumi.

Tarp siūlomų procedūrų galėsite rinktis ir įvairias anticeliulitines procedūras bei specialius masažus, skirtus besilaukiančioms ar ką tik susilaukusioms vaikelio moterims.

Nemaža dalis paslaugų yra atliekamos naudojant Norden Cosmetics. Tai SPA kosmetika, kuri yra natūrali, odai „draugiška“ ir jokio žalingo poveikio neturinti kosmetika. Ji gaminama tik iš natūralių, gamtoje randamų augalinės kilmės medžiagų. Šioje kosmetikoje nėra jokių konservantų, naftos produktų, silikono, parabenų, alkoholio ir sintetinių dažiklių. Norden Cosmetics sėkmės raktas - tai ilgalaikis efektas, sąlygotas natūralių medžiagų, įtaigios aromaterapijos bei gamtos ir biologinių žinių sintezės.

SPA rinkiniai

SPA rinkiniai vienam ir dviems leis ne tik mėgautis kompleksiniais SPA malonumais bet ir patenkins skirtingus Jūsų poreikius. Rinkiniai, sudaryti iš atpalaiduojančių SPA vonių, puoselėjančių bei egzotinių grožio procedūrų, rytietiškų bei tradicinių masažų. SPA procedūros ir masažai dviems leis Jums ir Jūsų artimui kartu atitrūkti nuo kasdienių darbų bei atgaivins senai patirtus įsimintinus potyrius. Taip pat tai neabejotinai suteiks galimybę mėgautis SPA ritualais kur kas ilgiau.

SPA rinkinius nuolatos pildome įvairiais šventiniais ir išskirtiniais SPA komplektais, kurie  ypatingomis progomis gali būti ne tik dovana artimui. Tai galimybė praleisti išskritinę šventę skiriant dėmesio sau SPA centre. Ypatingo dėmesios sulaukia  visų įvertinti ir jau pamėgti mūsų sezoniai SPA rinkiniai, kurie atsinaujina kas sezoną pakeisdami  ne tik vienus masažus kitais, bet taip pat įnešdami vis naujų SPA pojūčių. Sezoniai SPA rinkiniai skirti išmėginti vis naujus ir kruopščiai atrinktus bei suderintus SPA ingridientus, kurių įprastai mūsų siūlomame meniu nėra. Todėl sezoniais SPA rinkiai yra mūsų klientų pasirinkimuose numeris vienas.

 

SPA Procedūros

East Island SPA centruose esančios SPA procedūros leis Jums ne tik mėgautis bet ir suteikti savo kūno odai akivaizdžią naudą. Įvairūs kūno šveitimai, kūno kaukės bei įvyniojimai yra neatsiejama odos priežiūros rutinos dalis. Jei ruošiatės masažui, rekomenduojama prieš tai atlikti viso kūno šveitimą. Tai labai paprastas, efektyvus būdas skatinti ląsteles nuolat atsinaujinti, limfai ir kraujui geriau tekėti bei odai tapti spindinčiai ir švelniai. Tai neabejotinai prisideda ir prie bendro odos gyvybingumo. Po šveitimo naudojamos įvairios kūno priemonės ar masažo aliejai geriau įsigeria į kūno odą bei efektyviau pasisavina reikalingas medžiagas. SPA centre galėsite rinktis iš įvairiausių natūralių kūno šveitiklių, o jų pasirinkimas nuolat yra atnaujinamas. Be šveitiklio su negyvosios jūros druska, medaus ir kavos tirščių, taip pat galite išbandyti indiškų prieskonių, egzotinį bei daugelį kitų kūno šveitiklių. Siekinatiems visapusiškos naudos savo kūno odai - rekomenduojame atlikti ir kūno įvyniojimus, kurie detoksikuoja, mineralizuoja, skatina elastingumą bei prisideda prie celiulito šalinimo ir liekninimo.

Anticeliulitinės procedūros

East Island SPA centruose dirbančios specialistės ir jų atliekamos anticeliulitinės procedūros padės kiekvienai, kuri nori siekti dailesnių kūno formų.  Be įvairiausių kūno įvyniojimų, šveitimų ir anticeliulitinių masažų, celiulito mažinimui galite išbandyti kitas aticeliulitines procedūras. Su Skeyndor  kosmetikos BODYS SCULPT linija arba akustinių smūginių bangų terapiją, kuri pasižymi dideliu efektyvumu. Tai saugi, neskausminga ir efektyvi II-IV celiulito stadijai tinkama procedūra, kurios metu smūginė akustinė banga veikia kūno audinius iki 6 cm. gylio nesuardant audinio.

Nėščiosioms

 Masažai, ritualai ir procedūros nėščiosioms. Šie išskirtiniai masažai skirti kenčiančioms nuo varginančių skausmų nugaros, kojų srityse nėštumo periodu bei toms, kurios nori jaustis atsipalaidavusios ir ramios šiuo gražiu laikotarpiu.

Skambinsite į SPA Centrą:

Vilniuje

Kaune

Druskininkuose
Rašyk
Skambink