SPA Procedūros
Leiskitės į šią stebuklingą kelionę, kupiną netikėtų pojūčių, kad galėtumėte pasinerti į malonumų ir ramybės jūrą, pasilepinti bei pasirūpinti savimi! Čia dirbančių specialistų atliekamos procedūros remiasi senovės Rytų geros savijautos kūrimo tradicijomis, kuriose susipina rūpestingas žmogaus prisilietimas, meistriška masažo technika bei natūralūs SPA produktai. Siūlome pasimėgauti šiomis įspūdingomis egzotinėmis SPA procedūromis, kurias iki šiol buvo galima išbandyti tik svečiuojantis tolimosiose Rytų šalyse.

SPA rinkiniai

Dienos SPA centruose „East Island“ - SPA rinkiniai, įvairios kūno procedūros (kūno šveitimai, įvyniojimai, kūno kaukės, hamamo procedūros bei vonios). Siekiančios tobulų kūno linijų mūsų dienos SPA centruose gali rasti įvairias anticeliulitines procedūras, o būsimos ir ką tik tapusios mamos gali išbandyti stangrinančias procedūras bei masažus, skirtus nėščiosioms.

 SPA rinkiniai vienam ir dviems leis mėgautis kompleksiniais SPA malonumais bei patenkins skirtingus poreikius. Rinkiniai, sudaryti iš atpalaiduojančių SPA vonių, puoselėjančių bei egzotinių grožio procedūrų, rytietiškų bei tradicinių masažų. SPA procedūros ir masažai dviems leis Jums ir Jūsų artimui kartu atitrūkti nuo kasdienių darbų, atgaivins senai patirtus įsimintinus potyrius.

Skambinsite į SPA Centrą:

Vilniuje

Kaune

Druskininkuose
Rašyk
Skambink