Anticeliulitinis viso kūno masažas

 

Anticeliulitinis viso kūno masažas yra atliekamas, siekiant sumažinti susidariusį celiulitą. Anticeliulitinio masažo metu sukeliamas laikinas audinių spaudimas, dėl ko ėmęs gausiai srovenanti kraujas padeda pašalinti riebalus iš riebalinių ląstelių.

Stipriais, giliais sukamaisiais judesiais aktyvinama kraujotaka aprūpina audinius deguonimi bei maisto medžiagomis, pašalinamas anglies dvideginis bei toksinai, palaikoma sklandi limfinės sistemos veikla, reguliuojama skysčių cirkuliaciją.

Anticeliulitinis masažas nėra skausmingas. Procedūros metu celiulito pažeisti audiniai nėra traumuojami, o tik normalizuojamos jų funkcijos. Gydymo eigoje oda tampa lygesnė, stangresnė, mažėja kūno dalių apimtys.

Efektyvesniam rezultatui anticeliulitinis masažas yra atliekamas su anticeliulitiniu geliu, kuriame esantys migdolų ir jojobos aliejai minkština, maitina, drėkina odą. Vitaminas E padeda atitolinti senėjimo procesus, o Omega-9 – padeda palaikyti normalų kraujagyslių sienelių elastingumą, saugo odą nuo išsausėjimo. Gelyje esančios veikliosios medžiagos bei eteriniai aliejai stangrina odą, palaiko jos tonusą ir skatina sveiką riebalinių liaukų veiklą, efektyviai kovodamos prieš celiulitą. Antiseptinės medžiagos atjaunina odą ir suteikia jai sveiką atspalvį. Atstatydamas elastino ir kolageno kiekį odoje kovoja su odos senėjimo procesais, lygina odos paviršių ir skatina ląstelių atsinaujinimą.

anticeliulitinis_masazas

  • 60 min.
  • € 57
Įsigyk SPA procedūrą

Susijusios paslaugos

Skambinsite į SPA Centrą:

Vilniuje

Kaune

Klaipėdoje

Druskininkuose

Parašykite į SPA Centrą:

Vilniuje

Kaune

Klaipėdoje

Druskininkuose
Rašyk
Skambink