Aromaterapinis masažas su pasirinktu aliejumi

 

Aromaterapinis viso kūno masažas, kurio metu yra naudojami eteriniai aliejai, teigiamai veikia odą bei emocinę žmogaus būseną, o unikali technika, kuria atliekamas masažas, gerina tonusą, šalina raumenų nuovargį bei atstato jėgas. Masažuojant atliekama ypatinga ištisinių judesių kombinacija bei intensyviai stimuliuojami energetiniai taškai.

Aromaterapinio viso kūno masažo metu eterinių aliejų mišiniai įsiskverbia į odą ir pagerina kraujo apytaką, atpalaiduoja ar stimuliuoja. Tuo pačiu metu įkvepiami aromatai, veikdami centrinę nervų sistemą, šalina nemigą, švelnina stresą, suteikia fizinių bei dvasinių jėgų.

Prieš masažą kviesime pasirinkti Jums patinkantį aromatą:

Levandų | Levanda yra viena iš seniausių grožio, aromaterapijos ir sveikatos šaltinių. Levandos yra geras antiseptikas, gydo žaizdas, nudegimus, dermatitą. Levandų kerų ritualas ramina, mažina depresiją ir nerimą, tinka migreniniams skausmams malšinti.

Neroli | Neroli (apelsinų žiedų) kvapas asocijuosasi su žydėjimo ir brendimo nuotaika. Tai aristokratiškas, skaidrus, šaltos ir gaivios žalumos pripildytas kvapas, su aiškiai išreikšta kartumo nata. Neroli eterinis aliejus yra puikus antidepresantas, turi anticeptinį poveikį, kuris stimuliuoja širdies veiklą, slopina spazmus, tonizuoja. Jį gali saugiai naudoti ir besilaukiančios.

Apelsinų | Apelsinų eterinio aliejaus aromatas veikia raminančiai, kelia nuotaiką ir skatina optimizmą. Saldus apelsino eterinio aliejaus aromatas veikia pozityviai, skatina pamiršti bėdas ir padeda išsivaduoti iš depresijos gniaužtų. Ant odos naudojamas apelsinų aliejus šalina nemigą, susirūpinimą, teigiamai veikia odos tonusą, stangrina odą ir efektyviai veikdamas limfinę sistemą kovoja prieš celiulitą.

  • 60 min.
  • € 61
  • 90 min.
  • € 81
Įsigyk SPA procedūrą


Skambinsite į SPA Centrą:

Vilniuje

Kaune

Klaipėdoje

Druskininkuose

Parašykite į SPA Centrą:

Vilniuje

Kaune

Klaipėdoje

Druskininkuose
Rašyk
Skambink