SPA procedūrų rinkinys „Atsikratyk streso“

 

SPA procedūrų rinkinys „Atsikratyk streso“ – tai subalansuotas procedūrų ritualas tiems, kurie SPA malonumais nori pasimėgauti ilgiau ir gauti visapusiškos naudos.

SPA ritualą sudaro:

*Atpalaiduojanti pėdų vonelė su terminiu vandeniu iš Salies de Béarn regiono. Pėdų vonelė atgaivins, iš karto sukurs komforto pojūtį, pamaitins pėdas mineralais.

*Kūno šveitimas su SKEYNDOR terminio vandens druska. Jo metu nuo odos bus pašalininami susikaupę nešvarumai, oda atvaivinama ir praturtinama naudingaisiais mineralais. Pasak senovės Rytų išminties, druska puikiai sugeria į save neigiamą energiją, tad labai tinka po įtemptos darbo dienos.

*Mineralizuoto purvo kūno įvyniojimas praturtintas mineralinėmis medžiagomis.  Įvyniojimo metu veikiamas šilumos purvas lengvai prasiskverbia į atsivėrusias poras, išvalo ir maitina odą, todėl ji tampa nepaprastai švelni ir glotni.

*Atpalaiduojantis masažas efektyviai atpalaiduos kūno raumenis, nuramins bei teigiamai paveiks  vidinę organizmo būseną, sumažins dirglumą ir įtampą, grąžins gerą savijautą ir pašalins nuovargį. Lėti, platūs bei švelnūs glostomieji masažo judesiai nukels Jus į ramybės ir palaimos oazę.

 

Po procedūros pakviesime pasivaišinti arbata, kuri dar labiau sustiprins atsipalaidavimo malonumą.

  • 2 val.
  • € 89
Įsigyk SPA procedūrą

Susijusios paslaugos

Skambinsite į SPA Centrą:

Vilniuje

Kaune

Druskininkuose
Rašyk
Skambink