SKEYNDOR CORRECTIVE veido raukšles šalinanti procedūra su veido masažu

Corrective linijos priemonės skirtos brandžios odos priežiūrai. Tai veiksmingas estetinių medicinos procedūrų pakaitalas – šalina gilumines raukšles, atkuria odos stangrumą ir grąžina jaunatvišką veido išvaizdą. Skelbiama kaip atmaina botokso (botulino) injekcijoms. Sudėtyje yra 9 veikliosios medžiagos, tarp jų – peptidai, kurių poveikis panašus į botokso, angių nuodai ir hialurono rūgšties užpildas.

Procedūros metu Jums bus nuvalomas veidas valomuoju pieneliu ir toniku, tonizuojančiu odos paviršių. Atliekamas veido šveitimas, pašalinantis negyvąsias odos ląsteles. Procedūros metu atliekamas trumpas Kobido masažas, kuris atliekamas įmasažuojant giliai odą drėkinatį kremą. Kobido veido masažas paremtas senovine japonų grožio puoselėjimo metodika.
Masažas atjaunina, atkuria veido odą bei gilesnius jos audinius, užkerta kelią senėjimui ir sumažina jo įtaką. Greitais, lengvais, ritmiškais smūginiais judesiais stimuliuojama nervų sistema, atkuriama kraujo ir limfos apytaka, sutvirtinami ir tonizuojami raumenys, o veidą pasiekiantis energijos tekėjimas – subalansuojamas ir sutvirtinamas. Masažo metu pakeliamas bei formuojamas veido kontūras, sutvirtinami ir tonizuojami raumenys, iš viso organizmo šalinami toksinai.

Šios linijos produktus rekomenduojama naudoti nuo 40 metų. 

Paskirtis – brandžiai, gilių ir mimikos raukšlių turinčiai odai.

 

  • 90 min.
  • € 95
Įsigyk SPA procedūrą

Skambinsite į SPA Centrą:

Vilniuje

Kaune

Klaipėdoje

Druskininkuose

Parašykite į SPA Centrą:

Vilniuje

Kaune

Klaipėdoje

Druskininkuose
Rašyk
Skambink