Gydomųjų masažų abonementas 10 kartų po 60 min.

Masažų abonementas itin naudingas, kai į masažus vaikštote reguliariai.

Su šiuo masažo abonementu gausite geriausią gydomojo masažo kainą mūsų SPA centruose – vienas 60 min. trukmės masažas Jums kainuos tik 50,40 Eur.

DĖMESIO. Jei turite sveikatos draudimo sutartį (Compensa, Gjensidige, ERGO, Lietuvos draudimas, BTA), gydomuosius masažus dažniausiai kompensuoja draudimo bendrovės. Priklausomai nuo Jūsų individualios sutarties gali reikėti gydytojo siuntimo.

Galioja visuose East Island SPA centruose – Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Druskininkuose.

Ilgas galiojimo terminas – net 12 mėnesių!


Daugeliui mūsų masažas asocijuojasi su ramybe ir atsipalaidavimu, tačiau masažas yra itin naudingas ir kaip prevencinė ar gydomoji priemonė, padedanti greičiau atgauti jėgas.

Pagrindinė masažo nauda – raumenų ir emocinės įtampos mažinimas, kraujo ir limfos apytakos stimuliavimas. Masažas yra ne tik atpalaiduojantis ritualas, bet ir stresą, įtampą mažinanti procedūra, kompleksinė įvairių ligų gydymo ar prevencinė dalis. East Island SPA centrai turi įstaigos asmens priežiūros licenciją teikti gydomojo masažo paslaugas, mūsų gydomojo masažo specialistai yra sertifikuoti atlikti gydomuosius, gydytojo paskirtus masažus.

  • 10 po 60 min.
  • Tik € 504 € 600
Įsigyk SPA procedūrą

Skambinsite į SPA Centrą:

Vilniuje

Kaune

Klaipėdoje

Druskininkuose

Parašykite į SPA Centrą:

Vilniuje

Kaune

Klaipėdoje

Druskininkuose
Rašyk
Skambink