Karališkas SPA poilsio ritualas

Padovanokime sau arba savo artimiesiems karališkas poilsio akimirkas. Įtemptas laikas, nuovargis ir stresas išbalansuoja mūsų emocinę ir ne retai fizinę savijautą. Todėl East Island SPA komanda sudėliojo net 2 valandų trukmės SPA poilsį tam, kad turėtumėte galimybę ne tik ilgiau mėgautis ypatingais potyriais, laiku sau, bet ir jaustumėtės geriau, žvaliau bei turėtumėte daugiau energijos.

SPA ritualą sudaro:

  1. Pėdų vonelė su cinamono putomis / 5 min. SPA poilsį pradėsite nuo pėdų vonelės, kuri padės atsipalaiduoti, nurimti ir sušilti. Tai ne tik itin paprastas būdas stiprinti imunitetą, bet ir puiki priemonė užkirsti kelią peršalimo ligoms pirminėje stadijoje. Cinamono putos suteiks malonesnį pojūtį. Cinamono žievėje esantis eterinis aliejus pasižymi šildančiomis, kraujotaką skatinančiomis savybėmis.
  2. Egzotinis kūno šveitimas / 30 min. Viso kūno šveitimas viena tinkamiausių priemonių prieš pasirinktą masažą. Taip masažo metu naudojamas priemones kūno oda geriau įsisavina. Kūno šveitimas pašalina negyvąsias odos ląsteles, skatina odos regeneraciją bei gerina kraujotaką. Šveitimui naudojamas egzotinis kūno šveitiklis, kurio sudėtyje esantys vertingi simondsijų ir migdolų aliejai puikiai drėkina odą, pašalina nelygumus ir gydo uždegimus, skatina odos atnaujinimą bei rūpinasi odos elastingumo atkūrimu.
  3. Atpalaiduojantis viso kūno masažas / 60 min. Atpalaiduojantis masažas tinka be išimties visiems, norintiems užsimiršti ir atitrūkti nuo kasdienės rutinos. Šis masažas efektyviai atpalaiduoja kūno raumenis, ramina bei teigiamai veikia vidinę organizmo būseną, sumažina dirglumą ir įtampą, pašalina nuovargį. Masažo metu naudojami lėti, platūs bei švelnūs glostomieji judesiai.
  4. Viso kūno bruknių įvyniojimas / 25 min. Bruknėse yra natūralaus cukraus, pektinų, rauginių medžiagų, organinių rūgščių. Itin gausu vitaminų A, C, P, B grupės, karotino, mineralinių medžiagų. Todėl labai malonaus, gaivaus ir išliekančio kvapo bruknių įvyniojimas suteiks kūno odai naudingų medžiagų kartu ją ir suminkštindamas. Bruknių kaukė puikiai tinka išsiplėtusių kapiliarų prevencijai.
  5. Express veido ir galvos masažas / 15 min. Bruknių įvyniojimo metus Jums bus atliekamas express veido ir galvos masažas. Tai ypač atpalaiduojantys masažai, kurie puikiai tinka užbaigti visą poilsio ritualą.

 

Mėgaukitės SPA ritualais ir skirkite dėmesį savo ir artimųjų geresnei savijautai!

  • 2 val.
  • Tik € 109 € 132
Įsigyk SPA procedūrą

Skambinsite į SPA Centrą:

Vilniuje

Kaune

Druskininkuose
Rašyk
Skambink