Kerastase 24 karatų aukso ritualas plaukams Elixir Ultime (Druskininkuose)

Ypatingas ritualas. Suasmeninta Kérastase 3 žingsnių plaukų grožio priežiūros programa užtikrina plaukų valymą, priežiūrą ir tekstūros suteikimą kruopščiai parinktais metodais, kad plaukai taptų gražesni.

Pagaminta iš pačių tauriausių aliejų, papildančių vieną populiariausių Kerastase Elixir Ultime aliejų, ši rafinuota linija tinka visų tipų plaukams ir padeda atnaujinti, stiprinti, maitinti ir apsaugoti. Plaukai tampa neįtikėtinai sveiki ir gražus.

Švelnus valomasis šampūnas Elixir Ultime skirtas atsikratyti riebumo ir nešvarumų, neapsunkinant plaukų nuo pat šaknų. Šis šampūnas turi dievišką kvapą, išliekantį ilgam kiekvienoje plaukų sruogoje.

Kaukė Elixir Ultime – tai prabangos vertas savaitinis gydymas Jūsų plaukams namuose. Kiekviena plauko dalis pamaitinama ir prisotinama veikliųjų medžiagų bei ilgai išliekančių kvapų natų.
Prabanga Jūsų plaukams neįmanoma be šio aukščiausio lygio ritualo Kerastase Elixire Ultime 24 karatai.

Ritualas, atliekamas naudojant subalansuotus Elixir Ultime produktų kiekius ir sukuriantis ilgai išliekantį prabangų, pribloškiantį ir blizgantį lyg auksas, plaukų efektą.
  • € 35
Įsigyk SPA procedūrą

Skambinsite į SPA Centrą:

Vilniuje

Kaune

Druskininkuose
Rašyk
Skambink