Kerastase plaukų ritualas Fusio Dose (Druskininkuose)

Naujos kartos koncentruotos aktyviosios sudėtinės medžiagos, kurias prieš pat naudojimą, jums matant, sumaišo jūsų kirpėjas. Suasmeninta ir būtent jums sukurta priežiūros priemonė. Pirmasis visiškai suasmenintas ritualas, išsprendžiantis visas jūsų plaukų problemas. Užtikrinama esminė jūsų plaukų priežiūra ir greita transformacija.

1. DOZAVIMAS
Po individualios diagnostikos jūsų kirpėjas nustatys specifinius jūsų plaukų poreikius ir jūsų pageidavimus, kad, atsižvelgęs į juos, pasiūlytų jums tinkamiausią Fusio-Dose derinį.

2. MAIŠYMAS
Jums matant, kirpėjas iš labai koncentruotų aktyviųjų sudėtinių medžiagų sumaišys mišinį, kuris dėl išskirtinių technologijų leis užtikrinti greitą ir gilią plaukų transformaciją.

3. TRANSFORMACIJA
Dėl ypač tikslios mikrodifuzijos aktyviosios priežiūros priemonės sudėtinės medžiagos užtikrina gilių, tikslingą poveikį – plaukų skaidulos yra nedelsiant transformuojamos. Teiraukitės savo kirpėjo apie jums tinkamiausią Fusio-Dose programą, skirtą naudoti namuose!

 

Suasmeninta Kérastase 3 žingsnių plaukų grožio priežiūros programa užtikrina plaukų valymą, priežiūrą ir tekstūros suteikimą kruopščiai parinktais metodais tam, kad jūsų plaukai taptų gražesni.

Šie iš pirmo žvilgsnio paprasti žingsniai sukuria tikslinį salono standartus atitinkantį plaukų priežiūros ritualą, kurį, naudodamos Kérastase priemones, moterys gali tęsti ir namuose.

  • € 23
Įsigyk SPA procedūrą

Skambinsite į SPA Centrą:

Vilniuje

Kaune

Druskininkuose
Rašyk
Skambink