Autorinis East Island SPA ritualas DVIEM

Autorinis East Island SPA ritualas – tai unikalus SPA poilsis dviem, sukurtas East Island SPA meistrų. Tai ypatingų SPA procedūrų rinkinys, leidžiantis pasimėgauti ne tik prabangia SPA kosmetika, bet ir pajusti jų visapusišką naudą.

Autorinį SPA ritualą sudaro:

Kubilas su putomis dviem | 30 min.

Kubilas su putomis padės ne tik atsipalaiduoti, bet ir paruoš kūną tolimesnėms SPA procedūroms.

Prabangus perlų viso kūno šveitimas Jai | 30 min.

Perlų šveitimas – pašalina viršutinį negyvą odos sluoksnį, po šveitimo oda tampa glotnesnė, elastingesnė, švelnesnė ir lygesnė, įgauna natūralų rausvą atspalvį. Perlų šveitiklis yra itin malonus ir viliojančio aromato, todėl puikiai atpalaiduos, pašalins suragėjusios odos ląsteles ir tuo pat metu išsaugos odos drėgmę, oda pamaitinama, sumažinami nelygumai.

Gaivinantis kūno šveitimas Jam | 30 min.

Gaivinantis, malonų aromatą skleidžiantis ir specialiai vyrams subalansuotas kūno šveitiklis pasižymi giliai drėkinančiomis, maitinančiomis ir minkštinančiomis savybėmis. Nuostabiai puoselėja sausą odą, tonizuoja ir gerina odos elastingumą, nuostabiai švelnina ir giliai drėkina odą bei plaukus, sukuria apsauginį barjerą nuo nepageidaujamų išorinių veiksnių – šalčio, karščio, žvarbos ir vėjo, greitina odos ląstelių atsinaujinimą.

Lavos akmenų terapija dviem | 15 min.

Lavos akmenų terapijos metu šilti akmenys uždedami ant kūno taip sušildydami raumenis prieš būsimą masažą. Šie akmenys ypač ilgai išlaiko šilumą ir perduoda ją žmogaus kūnui, teigiamai veikia širdies, kraujagyslių ir kvėpavimo sistemą, gerina centrinę ir periferinę kraujotaką, limfos apytaką, gerina medžiagų apykaitą, greičiau šalinami toksinai, atstato odos tonusą, elastingumą ir vandens balansą, pagerina ląstelių aprūpinimą deguonimi.

Atpalaiduojantis viso kūno masažas su prabangiais Aromatherapy Associate aliejais dviem | 60 min.

Tai specializuotas masažas, sudarytas iš Rytų ir Vakarų tradicijų, dėmesį skiriant nugarai, galvai, veidui, kaklui, pečiams ir pėdoms, praturtintas naudojant Aromatherapy Assocaites grynų eterinių aliejų kvapais ir naudingosiomis savybėmis.

Galvos masažas dviem | 15 min.

Galvos masažas – tai taip pat ypatingai maloni atpalaiduojanti procedūra, padedanti nuraminti nervinę sistemą, numalšinti galvos skausmus ir stimuliuojanti galvoje esančias nervų galūnėles.

Procedūras porai atlieka du masažuotojai tuo pačiu metu vienoje patalpoje.


Mes pasirūpinome viskuo, ko reikia atpalaiduojančiam Jūsų poilsiui:

  • Atvykus į SPA centrą, pasiūlysime Jums daugkartinio naudojimo šlepetes, kurias po kiekvieno naudojimo kruopščiai dezinfekuojame. Vienkartinių šlepečių atsisakėme, nes prisidedame prie tvaresnės aplinkos kūrimo.
  • Procedūrų metu rekomenduojame dėvėti vienkartines kelnaites, kurias rasite masažo patalpoje. Jei norite, galite dėvėti savo apatinį trikotažą, tačiau kai kurių procedūrų metu jis gali būti išteptas procedūrai naudojamomis kosmetinėmis priemonės.
  • Mėgaujantis maudynėmis kubile ar vonioje, jei norite, galite dėvėti savo maudymosi kostiumėlį ar glaudes.
  • Po kubilo, vonios ar dušo rasite Jums paruoštą rankšluostį, duše rasite prausimosi priemones. Informuokite SPA centro administratorę, jei Jums reikės plaukų džiovintuvo.

Po procedūrų kviečiame pasimėgauti puodeliu arbatos SPA poilsio zonoje.

Paslauga teikiama 2 asmenims.

  • 2 val. 30 min.
  • € 219
Įsigyk SPA procedūrą

Skambinsite į SPA Centrą:

Vilniuje

Kaune

Klaipėdoje

Druskininkuose

Parašykite į SPA Centrą:

Vilniuje

Kaune

Klaipėdoje

Druskininkuose
Rašyk
Skambink