SPA programa „Šokoladinė vyšnia“ dviems

Leiskitės į romantišką kelionę, kupiną netikėtų, bet tikrų pojūčių, kad galėtumėte pasinerti į malonumų ir ramybės oazę, pasilepinti ir pasirupinti vienas kitu.

SPA programa dviems – tai daugiau nei 2 valandų SPA poilsis, kurio metu turėsite progą mėgautis kokybišku poilsiu.

 

SPA programą sudaro: 

Aromatinga vonia su vyšnių druska dviems 

Vonia leis atsipalaiduoti ir paruošti kūną tolesnėms SPA procedūroms. Vyšnių druska, pagaminta iš aukštos kokybės jūros druskos, minkštinančių aliejų ir ekstraktų.

Šokolado – riešutų kūno šveitimas Jai 

Šokolado ir riešutų kūno šveitimas – pašalina viršutinį negyvą odos sluoksnį, po šveitimo oda tampa elastingesnė, švelnesnė ir lygesnė, įgauna natūralų rausvą atspalvį, masažas ypatingai efektyviai atpalaiduoja kūno raumenis, ramina bei teigiamai veikia vidinę organizmo būseną, sumažina dirglumą ir įtampą, grąžina gerą savijautą ir pašalina nuovargį.

Vyšnių kūno šveitimas Jam

Vyšnių terapijos ritualai nuima nervinę įtampą, stiprina, gerina kraujotaką ir skatina odos atsinaujinimo procesus. Šveitimas pašalina viršutinį negyvą odos sluoksnį, po šveitimo oda tampa elastingesnė, švelnesnė ir lygesnė

Vyšnių kūno kaukė Jai

Kūno kaukė yra puiki priemonė odai grąžinti, skaistinti, drėkinti ir maitinti. Jais iš audinių drenuojami skysčiai, mažinamos kūno apimtys, palaikomas odos elastingumas.

Šokolado – cinamono kūno kaukė Jam

Jis intensyviai maitina ir minkština odą, didina jos elastingumą ir suteikia švelnumo. Kakavos sviestas skatina odos ląstelių regeneraciją, dėl ko itin tinka išsausėjusiai, tonuso netekusiai odai.

Šokolado masažas Jai 

Šis masažas  padės ne tik atsipalaiduoti, nuraminti įsitempusį kūną bei mėgautis maloniais kvapais, tačiau taip pat suteiks organizmui naudingų savybių. Masažo metu naudojamo šokolado ir karamelės aliejaus sudėtyje esančių veikliųjų medžiagų kompleksas neleis odai šerpetoti, suaktyvins ląstelių regeneraciją, padidins elastingumą ir suteiks odai geresnį tonusą.

Stimuliuojantis masažas Jam 

Tai energizuojantis masažas, kuris yra daug stipresnis ir intensyvesnis už atpalaiduojantį masažą. Masažo metu naudojami stipresni, greitesni bei gilesni masažo judesiai, suaktyvinantys kraujotaką bei medžiagų apykaitą tam tikrose kūno srityse, stimuliuojantys visas raumenų grupes.

 

 

 

Paslauga teikiama 2 asmenims.

  • 2 val. 30 min.
  • € 165
Įsigyk SPA procedūrą

Skambinsite į SPA Centrą:

Vilniuje

Kaune

Druskininkuose
Rašyk
Skambink