SKEYNDOR POWER OXYGEN detoksikuojanti ir deguonimi veido odą prisotinanti procedūra

Išskirtinė veido odo procedūra, kurios metu veido oda yra apsaugoma nuo aplinkos taršos ir yra prisotinama odai reikalingu deguonimi. Iš pradžių veido oda yra detoksikuojama, o vėliau prisotinama deguonimi. 

POWER OXYGEN yra sukurta tam, kad Jūsų oda būtų prisotinta DEGUONIES ir jai būtų suteiktas apsauginis BARJERAS nuo aplinkos TARŠOS. Į priemonių sudėtį įeina didelis kiekis perfluorodekalino, deguonį sulaikančios medžiagos, ir dviejų rūšių papildomi apsauginį poveikį turintys polisacharidai. Deguonies prisotinančių, nuo taršos apsaugančių, antioksidantinių, detoksikuojančių ir probiotinių veikliųjų medžiagų derinys užtikrina stipresnį valomąjį ir visapusišką apsauginį poveikį.

POWER OXYGEN puikiai atsaugo šviežio oro pasiilgusią ir streso išvargintą mieste gyvenančių žmonių odą.

 

  1. Masažo gelis – odą mineralais papildantis ir kraujotaką gerinantis masažo gelis. Puikiai tinka ruošiant odą deguonies prisotinančioms procedūroms. Pagrindinės sudedamosios dalys: raudonųjų dumblių (Palmaria palmata) ekstraktas, Magnio asparatas, Cinko ir vario gliukonatas.
  2. Gryno deguonies purškiklis – intensyviai stimuliuojantis purškiklis su grynu deguonimi ir perfluorodekalinu, deguonį sulaikančia medžiaga. Pagrindinės sudedamosios dalys: Deguonis (60% v/v), Perfluorodekalinas (5%).
  3. Koncentras – veidui skirtas koncentratas su didžiųjų nasturčių ekstraktu, kuris skatina odos prisotinimą deguonies, suaktyvindamas jos gebėjimą prisitaikyti prie hipoksinio streso ir stimuliuodamas deguonies pernešimą.
  4. Detoksikuojamoji kaukė – padengiamoji kaukė, impregnuota malachito ekstraktu; tai mineralas, padedantis detoksikuoti odą ir apsaugoti ją nuo laisvųjų deguonies radikalų (ROS). Pagrindinės sudedamosios dalys: Malachito ekstraktas, Vitaminas B3, Liposominis sėjamųjų pipirnių ekstraktas.
  5. Apsauginis kremas – nuo taršos apsaugantis kremas, skirtas veidui ir kaklui. Jame dera prebiotines odos floros ypatybes skatinanti medžiaga ir plėvelę suformuojanti nuo aplinkos taršos sauganti medžiaga. Tepti ryte ir/ar vakare. Pagrindinės sudedamosios dalys: nuo aplinkos poveikio sauganti medžiaga, Prebiotiniai oligosacharidai.
  • 60 min.
  • € 67
Įsigyk SPA procedūrą

Skambinsite į SPA Centrą:

Vilniuje

Kaune

Klaipėdoje

Druskininkuose

Parašykite į SPA Centrą:

Vilniuje

Kaune

Klaipėdoje

Druskininkuose
Rašyk
Skambink