Sezoninis SPA pasiūlymas „Gintarinis ruduo“

Sezoninis rudens SPA pasiūlymas – tai gintaro ir šermukšnio uogų prisilietimas prie jūsų kūno ir sielos. Šio SPA ritualo metu galėsite mėgautis natūraliais aromatais bei drėkinančiomis ir maitinančiomis SPA procedūromis.

SPA rinkinį sudaro:

  • Kūną sušildanti pėdų vonelė / 5 min.

Pėdų vonelė atgaivins, iš karto sukurs komforto pojūtį, padės kūnui nurimti ir sušilti. Tradicinė Rytų medicina teigia, kad kojų vonelės šildo, gerina imunitetą, stiprina kvėpavimo ir virškinimo sistemas.

  • Viso kūno šveitimas gintariniu šveitikliu su gintaro dulkėmis / 20 min.

Nuo neatmenamų laikų gintaras buvo itin vertinamas dėl gausybės jame esančių naudingų savybių žmogaus savijautai ir sveikatai. Lietuvišku auksu vadinamas gintaras harmonizuoja mintis, suteikia pozityvumo, šalina neigiamą kūne susikaupusią energiją ir skatina kūrybiškumą. Taip pat stabdo senėjimo procesus, stiprina jungiamųjų audinių struktūrą, skatina mažų žaizdelių gijimą, sutraukia odos poras ir gerina kitų medžiagų įsisavinimą. Viso kūno šveitimas su gintariniu šveitikliu tonizuos ir paruoš jūsų kūną masažui, oda taps švaresnė ir skaistesnė.

  • Atpalaiduojantis viso kūno masažas su šermukšnių aliejumi / 45 min.

Po viso kūno šveitimo jūsų laukia atpalaiduojantis viso kūno masažas, kuris padės ne tik atsipalaiduoti, nuraminti įsitempusį kūną bei mėgautis maloniais kvapais, tačiau taip pat suteiks organizmui naudingų savybių. Niekam ne paslaptis, jog skaisčiai raudonos šermukšnio uogos yra tikras rudens simbolis, tačiau mažai kam žinoma, kad šiomis vitamino C, E, B2, K, P ir PP, cinko, magnio, geležies, jodo, kalio, eterinio aliejaus turinčiomis rudens gėrybėmis siūloma gydyti įvairiausius negalavimus. Šermukšnių aliejus lygina, atgaivina ir tonizuoja odą, sutraukia poras, balina pigmentines dėmes, daro odą elastingesnę. Šviežias šermukšnių aromatas suteiks rudens uogų energijos ir jų teikiamo gyvybingumo jausmą.

  • Taškinis galvos masažas / 15 min.

Galvos masažas teigiamai veikia nervų sistemą, malšina įtampą. Taškinis galvos masažas padeda nuraminti galvos skausmus ir stimuliuoja galvoje esančius nervus, sustiprina plaukų šaknis. Masažo metu gerėja smegenų aprūpinimas deguonimi ir maisto medžiagomis, todėl gerėja atmintis ir miegas.

Po procedūrų kviesime pasimėgauti puodeliu karštos arbatos.

Trukmė – 1 val. 25 min.

Kaina – 64 Eur

Jei norite įsigyti Rudens SPA pasiūlymą DVIEMS spauskite čia

  • 1 val. 25 min.
  • Tik € 64 € 85
Įsigyk SPA procedūrą

Skambinsite į SPA Centrą:

Vilniuje

Kaune

Druskininkuose
Rašyk
Skambink