Sezoninis SPA pasiūlymas “Pavasarinė terapija” dviems

Pavasarį pasitikime su žaliuojančiu energijos antplūdžiu palepinkite save ar savo mylimą žmogų sezoniniu migdolais ir žaliąja arbata kvepiančiu SPA rinkiniu! Šis sezoninis pasiūlymas – tai ne tik savo kūno puoselėjimas, bet taip pat ir apsauga nuo virusų bei imuniteto stiprinimas. Atėjus žydėjimo metui pasirūpinkite svarbiausiu dalyku – savimi!

 

SPA rinkinį sudaro:

  • Atgaivinantis viso kūno šveitimas su migdolais / 20 min.

Migdolai yra tikras vitamino E šaltinis. Šis vitaminas veikia kaip antioksidantas ir lėtina odos senėjimo procesus. Specialiai apdoroti kūno šveitiklio druskos kristalai padengti saldžiųjų migdolų aliejumi procedūros metu suminkštins, sudrėkins, pamaitins ir paruoš jūsų odą tolimesnėms procedūroms bei suteiks jai aksominio žvilgesio. Migdolų aliejus puikiai tinka net ir jautriausios odos savininkams. 

  • Viso kūno atpalaiduojantis masažas su žaliosios arbatos masažiniu kremu / 45 min.

Atpalaiduojantis viso kūno masažas su žaliosios arbatos masažiniu kremu – tikra pavasarinė atgaiva jūsų kūnui ir sielai. Viso kūno masažas atliekamas lengvais sukamaisiais bei spaudžiamaisiais judesiais efektyviai atpalaiduos visus jūsų kūno raumenis, maloniai nuramins ir pašalins kūne susikaupusį nuovargį. Masažo metu naudojamas žaliosios arbatos masažinis kremas turi daugybę naudingų savybių, kurios prisidės prie dar geresnės jūsų savijautos. Moksliškai įrodyta, kad žaliojoje arbatoje esančios medžiagos padeda apsaugoti organizmą nuo laisvųjų radikalų ir saulės UV spindulių daromos žalos. Būtent žalioji arbata yra stiprus antioksidantų šaltinis, siekiant padėti išlaikyti jaunatvišką kūną ir dvasią.

  • Tonizuojantis žaliosios arbatos kūno įvyniojimas  / 5 min

Po masažo bus atliekamas kūno įvyniojimas, kad masažo metu naudojamas žaliosios arbatos masažinis kremas su visomis savo gerosiomis savybėmis būtų įsisavinamas kuo geriau. Siekiant maksimalaus rezultato, pasibaigus SPA procedūrai, masažinio kremo nenuplaukite.

  • Taškinis galvos masažas / 15 min

Galvos masažas ne tik džiugins maloniai potyriais, bet ir pagerins kraujotaką, šio masažo metu gerėja smegenų aprūpinimas deguonimi bei maistinėmis medžiagomis, o taip gerėja ir jūsų atmintis bei miegas. Šis masažas gali padėti kovoti su blogomis emocijomis, taip pat skatina viso organizmo fizinį aktyvumą, gerina darbingumą ir suteikia energijos.

Po procedūrų kviesime pasimėgauti puodeliu karštos arbatos.

Paslauga teikiama 2 asmenims.

  • 1 val. 25 min.
  • Tik € 119 € 170
Įsigyk SPA procedūrą

Skambinsite į SPA Centrą:

Vilniuje

Kaune

Druskininkuose
Rašyk
Skambink