Sezoninis SPA pasiūlymas „Rudens harmonija“

Kviečiame mėgautis rudens harmonija East Island SPA centruose. Sukūrėme SPA ritualą, kuris tonizuos ypatingais kvapais, prisotins Jūsų odą vitaminų ir antioksidantų gausa, o švelnūs, bet tvirti masažo meistrų judesiai atpalaiduos, sušildys ir palepins Jūsų kūną.

 

SPA rinkinį sudaro:

Viso kūno šveitimas su žaliosios arbatos šveitikliu | 20 min.

Kūno šveitimas paruoš Jūsų kūną masažui. Žaliosios arbatos šveitiklis giliai drėkina odą, skatina ląstelių regeneraciją, atitolina senėjimo procesus. Žalioji arbata yra natūralus C vitamino šaltinis, tad ši procedūra yra ne tik rūpinimasis kūnu, bet ir apsauga nuo bakterijų, virusų, imuniteto stiprinimas.

Atpalaiduojantis viso kūno masažas su juodųjų serbentų kremu | 50 min.

Po kūno šveitimo Jūsų laukia atpalaiduojantis viso kūno masažas su juodųjų serbentų kremu. Dėl sudėtyje esančių natūralių fermentų, vitaminų ir mineralų, juodieji serbentai veikia kaip antioksidantas. Po juodųjų serbentų ritualo oda tampa sveika, minkšta ir spindinti, ritualas stiprina imunitetą, drėkina ir tonizuoja.

Taškinis pėdų masažas | 5 min.

Stimuliuodami tam tikrus taškus pėdose galime pasiekti neįtikėtinų rezultatų: įveikiame nuovargį, mažiname stresą, nugaros skausmus, sąnarių ir raumenų skausmus, geriname emocinę savijautą, stabilizuojame organizmo energetinį balansą.

Galvos masažas | 10 min.

SPA ritualą užbaigsime galvos masažu. Šio masažo metu stimuliuojama galvos oda, pagreitinama kraujotaka galvoje. Galvos masažo metu gerėja smegenų aprūpinimas deguonimi ir maisto medžiagomis, todėl gerėja atmintis ir miegas.

 

Po procedūrų kviesime pasimėgauti puodeliu arbatos SPA poilsio zonoje.

Galite rinktis ir pasiūlymą DVIEM asmenims – spauskite čia.


Mes pasirūpinome viskuo, ko reikia atpalaiduojančiam Jūsų poilsiui:

  • Atvykus į SPA centrą, pasiūlysime Jums daugkartinio naudojimo šlepetes, kurias po kiekvieno naudojimo kruopščiai dezinfekuojame. Vienkartinių šlepečių atsisakėme, nes prisidedame prie tvaresnės aplinkos kūrimo.
  • Procedūrų metu rekomenduojame dėvėti vienkartines kelnaites, kurias rasite masažo patalpoje. Jei norite, galite dėvėti savo apatinį trikotažą, tačiau kai kurių procedūrų metu jis gali būti išteptas procedūrai naudojamomis kosmetinėmis priemonės.
  • Po dušo rasite Jums paruoštą rankšluostį, duše rasite prausimosi priemones. Informuokite SPA centro administratorę, jei Jums reikės plaukų džiovintuvo.
  • 1 val. 25 min.
  • Tik € 69 € 85
Įsigyk SPA procedūrą

Skambinsite į SPA Centrą:

Vilniuje

Kaune

Klaipėdoje

Druskininkuose

Parašykite į SPA Centrą:

Vilniuje

Kaune

Klaipėdoje

Druskininkuose
Rašyk
Skambink