SPA programa „Dailioms kūno linijoms“

Kviečiame pasirūpinti ne tik savo geresne savijauta, atskiratyti nuovargio, bet taip pat pasirūpinti švytinčia kūno bei veido oda. Glotni, išpuoselėta oda ir švytintis veidas – derinys, alsuojantis jaunyste!

SPA programą „Dailioms kūno linijoms“ sudaro: 

Kūno šveitimas su imbiero-apelsino kūno šveitikliu / 20 min. – imbiero-apelsino kūno šveitiklis stangrina odą, skatina medžiagų apykaitą, organizmo valymosi procesu, suteikia gražesnes kūno formas. Šveitimas imbiero-apelsino šveitikliu akimirksniu sušildo kūną, suteikdamas ilgai išliekantį šilumos pojūtį, kuris atpalaiduoja ramenis, skatina kraujotaką, tonizuoja bei efektyviai veikdamas limfinę sistemą kovoja pieš celiulitą.

Purvo įvyniojimas / 20 min. – šiai odą regeneruojančiai procedūrai yra naudojamas natūralus juodasis purvas, praturtintas mineralinėmis medžiagomis. Įvyniojimo procedūros metu veikiamas šilumos purvas lengvai prasiskverbia į atsivėrusias poras, išvalo ir pamaitina odą, todėl ji tampa nepaprastai švelni ir glotni.

Taškinis galvos masažas / 10 min. – masažas teigiamai veikia nervų sistemą, malšina įtampą. Galvos masažas padeda nuraminti galvos skausmus ir stimuliuoja galvoje esančius nervus, sustiprina plaukų šaknis, padeda išvengti plikimo.

Apatinės kūno dalies: sėdmenų ir kojų giliųjų audinių masažas / 30 min. –  šio masažo metu masažo meistro dėmesys yra skiriamas būtent apatinės kūno dalies vietoms. Šio masažo metu naudojama ypatinga technika, kai spaudžiami tam tikri kūno taškai. Masažuojant aliejais atliekami specifiniai judesiai, kurie skatina detoksikaciją, raumenų atsipalaidavimą, spartinama kraujo apytaka, pašalinamas kojų sunkumo pojūtis, greitinama medžiagų apykaita ir organizmo aprūpinimas deguonimi.

SPA programą užbaigsite su Express veido procedūra (30 min.) – pagal Jūsų veido odos tipą ar turimą problemą kosmetologė Jums parinks vieną Uniqcure (Skeyndor) veido ampulę ir MyMask (Skeyndor) veido kaukę. Iš arčiau susipažinsite ir išbandysite jau įvertintas veido odos priežiūros priemones.

  • 1 val. 50 min.
  • Tik € 69 € 95
Įsigyk SPA procedūrą

Skambinsite į SPA Centrą:

Vilniuje

Kaune

Druskininkuose
Rašyk
Skambink