SPA ritualas „Karališko poilsio paslaptys“ vienam

Šis SPA rinkinys skirtas tiems, kurie trokšta ilgesnio ir dar labiau atpalaiduojančio SPA ritualo. Ritualo metu mėgausitės prabangia kosmetika, raminančiais aromatais ir puikiai subalansuotomis procedūromis, kurios nukels jus į tikrą ramybės oazę. Tai poilsis, kurio metu pailsės Jūsų kūnas, mintys ir siela. Tai poilsis, kurio neabejotinai trokšta kiekvienas. Nes Jūs nusipelnėte atskleisti karališko poilsio paslaptis!

Vonia su SKEYNDOR „Tridosha“ aliejumi | 20 min.

Šilta aromatinė vonia nuramins Jūsų kūną, atpalaiduos įsitempusius raumenis, pašalins kūne susikaupusią įtampą bei paruoš organizmą tolimesnėms procedūroms.

Kūno šveitimas su Negyvosios jūros druska | 30 min.

Negyvosios jūros druskos kūno šveitimas puikiai išvalo, atgaivina, ramina ir praturtina kūno odą naudingaisiais mineralais. Po šveitimo oda tampa glotnesnė, elastingesnė, švelnesnė ir lygesnė, įgauna natūralų rausvą atspalvį. Pasak senovės Rytų išminties, druska puikiai sugeria visą neigiamą energiją.

Viso kūno purvo įvyniojimas | 30 min.

Įvyniojimo metu, veikiamas šilumos, purvas lengvai prasiskverbia į atsivėrusias poras, giliai išvalo ir maitina odą, todėl ji tampa nepaprastai švelni ir glotni.

Kol mėgausitės purvo įvyniojimu, mes pasirūpinsime jūsų veido oda. Drėkinanti „Skeyndor“ veido kaukė  | 10 min. padės atkurti drėgmės pusiausvyrą, atgaivins ir nuramins Jūsų veido odą.

Itin atpalaiduojantis trukmės viso kūno masažas | 90 min.

Ypač efektyviai atpalaiduoja kūno raumenis, ramina ir teigiamai veikia dvasinę pusiausvyrą, gerina bendrą savijautą. Masažas atliekamas su „Aromatherapy Asociates“ giliai atpalaiduojančiu masažiniu geliu, kuris padeda kūnui ir protui lengviau atsipalaiduoti, nuramina, atgaivina mintis ir efektyviai minkština odą, Lėti, platūs bei švelnūs glostomieji masažo judesiai nukels Jus į ramybės ir palaimos oazę.

Dar gilesniam jūsų atsipalaidavimui prieš masažą rankšluosčiai ir paklodės bus nupurškiamos „Aromatherapy Associates“ atpalaiduojančia bei malonų raminantį aromatą atskleidžiančia dulksna.

Po procedūros pakviesime pasivaišinti arbata, kuri dar labiau sustiprins atsipalaidavimo malonumą.

Trukmė – 3 val.

Kaina vienam – 149 Eur

Kaina dviems – 269 Eur

Jei norite įsigyti pasiūlymą DVIEMS spauskite čia

  • 3 val.
  • € 149
Įsigyk SPA procedūrą

Skambinsite į SPA Centrą:

Vilniuje

Kaune

Klaipėdoje

Druskininkuose

Parašykite į SPA Centrą:

Vilniuje

Kaune

Klaipėdoje

Druskininkuose
Rašyk
Skambink