TIMELESS PRODIGY jauninamoji procedūra

Timless Prodigy – tai multigeninio, laipsniško poveikio visa apimančių ir itin aktyviai senėjimą stabdančių priemonių linija.

Šios priemonės brandžią odą palaipsniui paverčia vidutinio amžiaus arba jauna oda ir sulėtina jaunos arba vidutinio amžiaus odos virsmą brandžia. Multigeninė technologija ryžtingai kovoja su odos senėjimo ženklais. Kiekvieno gaminio sudėtyje yra 25 išskirtinės, moksliškai atrinktos didelės koncentracijos veikliosios medžiagos, siejančios tris ląstelių atjauninimo strategijas:

 

Ląstelių GENEZĖS aktyvavimas –  5 augimo faktoriai ir 50 milijonų ypač koncentruotų Damasko Rožių kamieninių ląstelių padaugina ląstelių skaičių. Atkuria, atjaunina, sustiprina odą bei stimuliuoja naujų ląstelių formavimąsį.

Ląstelių KOKYBĖS tobulinimas – baltųjų triufelių ekstraktas ir teprenonas  prailgina aktyvių ląstelių gyvenimą ir nutolinanti jų senėjimą. Prabangus ir išskirtinis Baltųjų Triufelių ekstraktas yra epigenetinis moduliatorius veikiantis daugiau nei 40 000 su senėjimu kovojančių genų. Šis ingridientas stiprina audinius, skaistina odą.  Teprenonas taip pat prisideda prie ląstelių kokybės. Isoprenoidai, gerina ląstelių komunikaciją ir apsaugo DNR nuo oksidacinio streso. Stabilizuoja telomeras – ląstelės gyvenimo laikas prailgėja 1/3.

Ląstelių FUNKCIONAVIMO stiprinimas – vandenyje tirpstantys proteoglikanai ir Kombuchos arbata yra substancijos, kurios stimuliuoja efektyvų ląstelių funkcionavimą. Tirpūs proteoglikanai atkuria dermos struktūrą, sustiprina augimo faktorių aktyvumą. Jie įtakoja vientisą odos spalvą ir struktūrą, sušvelnina raukškles. Kombuchos arbata žinoma kaip „ilgaamžiškumo vaistas“. Eliksyras gausus organinių rūgščių, antioksidantų, polifenolių ir B grupės vitaminų.  Šis ingredientas skaistina odą, gerina paviršiaus faktūrą.

 

 

  • 1 val. 30 min.
  • € 155
Įsigyk SPA procedūrą

Susijusios paslaugos

Skambinsite į SPA Centrą:

Vilniuje

Kaune

Klaipėdoje

Druskininkuose

Parašykite į SPA Centrą:

Vilniuje

Kaune

Klaipėdoje

Druskininkuose
Rašyk
Skambink