Veido valymas su prebiotikais

Skeyndor Expert Cleance Pro – veido odos higienos ekspertų linija,  sukurta saugant aplinką ir rūpinantis oda giliai ją valant. Expert Cleance Pro sudėtyje galingi Ecocert sertifikuoti ir Cosmos sertifikatų patvirtinti aktyvūs ingredientai. Subalansuotas valymas 360o su prebiotikais, tinka visų tipų odai, ypač tokiai, kuriai reikalingas gilus valymas.

Reguliarus veido odos valymas padeda išlaikyti sveiką, švarią ir glotnią odą. Veido valymas su Skeyndor Expert Cleance Pro priemonėmis ne tik pašalins nešvarumų ir negyvų ląstelių sankaupas, bet padės atkurti odos mikroflorą, kuri yra sveikos odos garantas.

Expert Cleanse Pro priemonės yra 100 % ekologiškos, sustiprina odos mikrobiotą, pasižymi itin giliu poveikiu, dėl natūralių surfaktantų giliai ir švelniai valo, nesausina ir nepažeidžia odos struktūros. Stiprus valomasis poveikis pašalina nešvarumus, teršalus, riebalų perteklių, visa tai, kas gali užkimšti poras, atgaivina odą, suvienodina toną, subalansuoja odos mikroflorą.

Priklausomai nuo problemos kosmetologė parinks tinkamiausią veido odos valymo būdą – mechaninį, ultragarsinį ar ypač švelnų.

Ši procedūra tinkama visiems odos tipams. Tinkama ir jautriai odai bei besilaukiančioms moterims.

  • 60 min.
  • € 60
Įsigyk SPA procedūrą

Skambinsite į SPA Centrą:

Vilniuje

Kaune

Klaipėdoje

Druskininkuose

Parašykite į SPA Centrą:

Vilniuje

Kaune

Klaipėdoje

Druskininkuose
Rašyk
Skambink