-40% nuolaida visam Aromatherapy Associates asortimentui!

Visuose East Island SPA centruose visą birželio mėnesį taikome -40% nuolaidą visam Aromatherapy Associates asortimentui.

Kodėl Aromatherapy Associates? 

Aromatherapy Associates aistringai atsidavusi kuriant natūralius eterinius aliejinio pagrindo produktus, nekenkiant kokybei, saugumui ir efektyvumui. Eteriniai aliejai yra išgauti naudojant natūralius metodus, vengiant cheminių pesticidų ir herbicidų. Visi aliejai (voniai ir dušui, kūnui ir veidui), patalpų kvapikliai ir aromatai susideda iš 100% natūralių ingridientų. Tyra gamta be jokių kitų priedų!

Kaip veikia aromaterapijos produktai? 

Tikroji aromaterapija naudoja eterinius aliejus terapeutiniame lygmenyje.

Emociniame lygmenyje eterinių aliejų aromatai turi dinaminį efektą. Kvapo pojūtis yra vienas primityviausių mūsų pojūčių ir yra susijęs su giliausiomis mūsų smegenų dalimis, kuios valdo mūsų esminius instinktus, prisiminimus ir emocijas. Eteriniai aliejai veikia emociniu ir fiziniu lygmeniu tam, kad pagerintų žmogaus bendrą sveikatos ir gerovės būseną.

Eteriniai aliejai veikia fiziniame lygmenyje, nes jie pagaminti iš ypatingai mažų molekulių, kurios geba prasiskverbti į mūsų kraujotaką ir išspręsti daugelį problemų. Jie ypatingai naudojami SPA pramonėje, kad padėti apmažinti raumenų skausmą ir maudimą, pagerinti cirkuliaciją ir palengvinti sinusų užsikimšimą.

Odos priežiūros produktuose, įsiskverbiant į giliausius sluoksnius, eteriniai aliejai gali teigiamai paveikti odą, pavyzdžiui, optimizuoti ląstelių atsinaujinimo procesą, pagerinti kraujo cirkuliaciją ir išsprendžiant tokias problemas kaip aknė, egzema ir senstanti oda.

 

 

Skambinsite į SPA Centrą:

Vilniuje

Kaune

Druskininkuose
Rašyk
Skambink