Atpalaiduojantis SPA ritualas „Aromaterapijos dvelksmas”

 

 

 Mėgaukitės atpalaiduojančia SPA programa, kuri leis ne tik atsipalaiduoti, bet ir pajusti tikrą aromaterapijos galią.

SPA rinkinį sudaro:

Pėdų vonelė su jūros druska (10 min.) – tai neatsiejama SPA ritualo dalis, kurios metu ne tik leisite kūnui nurimti ir atsipalaiduoti, bet ir sušilti. Tradicinė rytų medicina teigia, kad kojų vonelės žiemą – šildo, pavasarį – stiprina imunitetą, vasarą – gelbėja nuo karščio, o rudenį – stiprina kvėpavimo ir virškinimo sistemas. Pėduose „kaupiami duomenis“ apie sveikatos būklę: tiek atskirų organų, tiek bendrai viso organizmo. Veikiant tam tikras pėdų zonas, galime paveikti vidinius organus be tiesioginio kontakto, stimuliuoti jų veiklą, šalinti negalavimus.

 

Viso kūno kadagio šveitimas (20 min.)šveitiklis kūnui, praturtintas laukinio kedro ekstraktu, valo, minkština odą, suteikia švelnumo pojūtį bei ilgai išliekančią gaivą. Kedro ekstraktas turi didelį kiekį taninų ir fitoncidų, kurie atstato, maitina ir drėkina odą. Sudėtyje esančios Sibiro žolelės, praturtintos vitaminais, saponinais, fitoncidais, taninais, pasižymi raminančiu poveikiu, minkština odą, suteikia glotnumą.

 

Nugaros, pečių juostos ir kojų masažas su prabangia Aromatherapy Associates kosmetika (45 min.)

Šiam masažui naudojamas natūralus augalinis ir  prabangus eterinis Aromatherapy Associates aliejus efektyviau atpalaiduoja įtemptus raumenis, juos tonizuoja, gelbsti nuo nemigos, švelnina stresą, suteikia dvasinių ir fizinių jėgų, gerina daugumos organizmo sistemų funkcionavimą. Tai efektyvi atsipalaidavimo priemonė po sunkios darbo dienos, ramainanti nervų sistemą ir mažinanti stresą. Neįtikėtinai skvarbi kvapo galia padeda greitai pajusti pageidaujamą rezultatą – ramybę, atsipalaidavimą, naujų jėgų antplūdį ir vidinę organizmo harmoniją.

 

  • € 52
Įsigyk SPA procedūrą
52 €

Skambinsite į SPA Centrą:

Vilniuje

Kaune

Druskininkuose
Rašyk
Skambink