PRABANGI DOVANA DVIEMS! Autorinis East Island SPA ritualas dviems

Autorinis East Island SPA ritualas dviems – tai unikalus SPA poilsis dviems, sukurtas East Island SPA meistrų. Tai ypatingų SPA procedūrų rinkinys, leidžiantis pasimėgauti ne tik prabangia SPA kosmetika, bet ir pajusti jų visapusišką naudą.

 

Autorinį SPA ritualą sudaro:

Kubilas su putomis dviems

Kubilas su putomis padės ne tik atsipalaiduoti, bet ir paruoš kūną tolimesnėms SPA procedūroms.

Prabangus perlų viso kūno šveitimas Jai

Perlų šveitimas – pašalina viršutinį negyvą odos sluoksnį, po šveitimo oda tampa glotnesnė, elastingesnė, švelnesnė ir lygesnė, įgauna natūralų rausvą atspalvį. Perlų šveitiklis yra itin malonus ir viliojančio aromato, todėl puikiai atpalaiduos, pašalins suragėjusios odos ląsteles ir tuo pat metu išsaugos odos drėgmę, oda pamaitinama, sumažinami nelygumai.

Gaivinantis kūno šveitimas Jam

Gaivinantis, malonų aromatą skleidžiantis ir specialiai vyrams subalansuotas kūno šveitiklis pasižymi giliai drėkinančiomis, maitinančiomis ir minkštinančiomis savybėmis. Nuostabiai puoselėja sausą odą, tonizuoja ir gerina odos elastingumą, nuostabiai švelnina ir giliai drėkina odą bei plaukus, sukuria apsauginį barjerą nuo nepageidaujamų išorinių veiksnių – šalčio, karščio, žvarbos ir vėjo, greitina odos ląstelių atsinaujinimą.

Bazaltinių akmenų terapija dviems

Bazaltinių akmenų terapijos metu šilti akmenys uždedami ant kūno taip sušildydami raumenis prieš būsimą masažą. Šie akmenys ypač ilgai išlaiko šilumą ir perduoda ją žmogaus kūnui, teigiamai veikia širdies, kraujagyslių ir kvėpavimo sistemą, gerina centrinę ir periferinę kraujotaką, limfos apytaką, gerina medžiagų apykaitą, greičiau šalinami toksinai, atstato odos tonusą, elastingumą ir vandens balansą, pagerina ląstelių aprūpinimą deguonimi.

Atpalaiduojantis viso kūno masažas su prabangiais Aromatherapy Associate eteriniais aliejais dviems

Tai specializuotas masažas, sudarytas iš Rytų ir Vakarų tradicijų, dėmesį skiriant nugarai, galvai, veidui, kaklui, pečiams ir pėdoms, praturtintas naudojant Aromatherapy Assocaites grynų eterinių aliejų kvapais ir naudingosiomis savybėmis.

Taškinis galvos masažas dviems

Taškinis galvos masažas – tai taip pat ypatingai maloni atpalaiduojanti procedūra, padedanti nuraminti nervinę sistemą, numalšinti galvos skausmus ir stimuliuojanti galvoje esančias nervų galūnėles.

Trukmė: 2 val. 30 min.

Paslauga teikiama 2 asmenims.

  • 2 val. 30min.
  • € 199
Įsigyk SPA procedūrą
199 €

Skambinsite į SPA Centrą:

Vilniuje

Kaune

Druskininkuose
Rašyk
Skambink