DOVANA ŠEIMAI! Mini SPA ritualas šeimai su vaikais

SPA ritualas visai šeimai – tai ne tik kokybiškai praleistas laikas drauge, bet ir nepakartojamos poilsio akimirkos, kurių nusipelnė tiek suaugę šeimos nariai, tiek ir vaikai! Kviečiame drauge pasimėgauti bendru laiku kubile, o tuomet atsiplaiduoti kiekvienam šeimos nariui subalansuotu masažu.

SPA rinkinį šeimai sudaro:

  • Aromaterapinis kubilas su putomis visiems (20 min) – maloni šiluma, natūralūs kvapai ir laikas kartu leis atitrūkti nuo kasdienės rutinos ir mėgautis SPA aplinka bei ramybe.
  • Atpalaiduojantis masažas vienam šeimos nariui (40 min.) – šis masažas efektyviai atpalaiduoja kūno raumenis, ramina bei teigiamai veikia vidinę organizmo būseną, sumažina dirglumą ir įtampą, pašalina nuovargį. Atpalaiduojančio masažo metu naudojami lėti, platūs bei švelnūs glostomieji judesiai.
  • Stimuliuojantis masažas antram šeimos nariui (40 min.) – tai energizuojantis masažas, kuris yra daug stipresnis ir intensyvesnis už atpalaiduojantį masažą. Masažo metu naudojami stipresni, greitesni bei gilesni masažo judesiai, suaktyvinantys kraujotaką bei medžiagų apykaitą tam tikrose kūno srityse.
  • Vaikiškas viso kūno masažas vaikui iki 15 metų imtinai (40 min.) – kai vaikas pradeda lankyti mokyklą, padidėja krūvis jo atramos – judėjimo sistemai – pečiams, nugarai. Masažas turi daug teigiamų poveikių vaiko organizmui. Masažo metu stimuliuojamos nervų galūnėlės, tai teigiamai veikia galvos bei nugaros smegenis: vaikas nurimsta, tampa dėmesingesnis, padidėja jo kognityviniai gebėjimai.

Po SPA procedūrų pakviesime pasimėgauti šiltos arbatos puodeliu.

Trukmė – 60 min.

Kaina 2 suaugusiems + 1 vaikui (iki 15 metų imtinai) – 129 Eur (Papildomas vaikas – 35 Eur)

  • 60 min.
  • Tik € 129 € 149
Įsigyk SPA procedūrą
129 €

Skambinsite į SPA Centrą:

Vilniuje

Kaune

Klaipėdoje

Druskininkuose

Parašykite į SPA Centrą:

Vilniuje

Kaune

Klaipėdoje

Druskininkuose
Rašyk
Skambink