Patirkite 4 rytų kultūrų masažų magiją!

Net keturių skirtingų rytų kultūrų masažai už ypatingą kainą.

Tik East Island SPA centruose galite išbandyti net 4 rytų kultūrų masažus, kuriuos atlieka iš Kambodžos, Balio, Indijos, Tailando atvykę patyrę masažo meistrai.

Patirkite 4 rytų kultūrų masažų magiją East Island SPA centruose.

Su abonementu galima rinktis po vieną kiekvienos šalies meistrų atliekamą 60 min. trukmės masažą. Iš viso 4 masažai po 60 min.


Kambodžos meistrų masažai išsiskiria akupresūros masažo technika, kai spaudžiami tam tikri kūno taškai. Masažo metu kiekvienas raumuo išjudinamas, todėl po masažo pasijusite itin gerai.

Balio meistrų masažuose derinami tiek stiprūs, tiek silpni masažo judesiai. Masažo metu siekiame atpalaiduoti įsitempusius raumenis.

Indijos meistrų masažai geriausiai žinomi kaip ajurvediniai. Jų metu taikomos įvairios masažo technikos: klasikinė, taškinė ir kitos. Tai unikalūs masažai kūnui, protui ir sąmonei harmonizuoti.

Tailando meistrų masažai yra įvairūs, skirtingi, bet visi suteikia malonios ramybės ir palaimos pojūtį. Kviečiame išbandyti pasyviąja joga vadinamą Tradicinį Tailando masažą ar su šiltais vaistažolių ryšulėliais atliekamą masažą. Tailando meistrų masažo judesiai yra tvirti ir gilūs.

 

  • 4 po 60 min.
  • Tik € 212 € 255
Įsigyk SPA procedūrą
212 €

Skambinsite į SPA Centrą:

Vilniuje

Kaune

Klaipėdoje

Druskininkuose

Parašykite į SPA Centrą:

Vilniuje

Kaune

Klaipėdoje

Druskininkuose
Rašyk
Skambink